DownloadStudio pobiera w HTML a nie w formacie rar lub zip

(madzik_) #1

Witam.

Mam problem z tym programem ponieważ nie pobiera mi on plików tak jak powinien w zip, rar, ale w HTML

I nie wiem czy tak powinno być czy nie

Jak co to tu macie dl programu

(Mlody993) #2

A spróbuj wejść w folder, do którego pobierasz pliki, znaleźć plik który pobrałeś i zmienić jego nazwę dodając na koniec .zip albo .rar, powinien wskoczyć jako archiwum i wtedy rozpakowujesz.

(madzik_) #3

po zmienię formatu i zmianie jakim programem ma to się otwierać jest taki błąd http://pokazywarka.pl/i1ip63/

(greh) #4

Plik ma podwójne rozszerzenie.

Włącz w opcjach folderów pokazywanie rozszerzeń plików znanych typów, potem usuń html, jeśli się pojawi na nazwie pliku i spróbuj ponownie.

(madzik_) #5

ustawiłem tak i dalej jest ten bład

(Agatonster) #6

madzik_ ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Mlody993) #7

A może trafiłeś na jakieś uszkodzone archiwa? Spróbuj pobrać te archiwum .rar* poprzez np. przeglądarkę lub inny menedżer pobierania i wtedy sprawdź czy będzie ok.

(madzik_) #8

przez przeglądarkę pobiera normalnie

(Mlody993) #9

Tak więc problem z programem. Próbowałeś szukać na np. Googlach informacji na temat tego programu i problemu?

(madzik_) #10

szukałem ale nie znalazłem

(Mlody993) #11

A sprawdzałeś może czy jest nowsza wersja tego programu?

(madzik_) #12

można zamknąć już tego nie używam

(Mlody993) #13

Myślę, że w tym przypadku najlepsza opcja. W przypadku problemów z jakimś programem Ja szukam alternatywy. ;p

Chociaż jeżeli BARDZO Ci na nim zależy, rozejrzyj się za nowszymi wersjami bądź starszymi (starszymi mam na myśli, że mogą być stabilniejsze/lepiej funkcjonować).

(Drobok) #14

Problemem może być dawanie złych linków do programu. Zauważmy że większość stron najpierw przenosi na stronę (html) a następnie dopiero pobiera. Jeśli dasz link za pomocą "kopiuj adres odnośnika", to program pobierze plik html strony.

(madzik_) #15

ale np jak brałem jdownloader i kopiowałem linka to pobierał plik a nie html.