Downloadthemall w FF

czy da sie ustawic dodatek downloadthemall w FF tak aby dzialal po kliknieciu na link lewym przyciskiem myszy? narazie dziala tylko jako opcja w menu konkekstowym pod prawym przyciskiem

albo czy jakis inny dodatek to potrafi?

Da się.

Narzędzia -> Narzędzia DownThemAll! -> Ustawienia -> Zakładka “Interfejs” -> Zaznaczyć opcję “Dodaj element DownThemAll! do standardowego okna pobierania pliku”

no mam to wlaczone i gdy klikam na link np do pliku exe czy zip to nadal nie sciaga mi przez DownThemAll! tylko przez domyslnego downloadera FF

No bo trzeba przeznaczyć kiedy wyświetli się okno przed pobraniem.

say what? nie rozumiem

Klikasz na link w przeglądarce i otwiera się okno z monitami np., aby zapisać lub otworzyć plik i teraz zznaczasz opcję pobierz za pomocą DownThemAll! albo Pobierz za pomocą DTaOneKlick!

czlowieku…

przeczytaj jeszcze raz moj 1 post…

Czytałem 3 razy. Wybacz mi mój debilizm, ale sądzę, że odpowiedziałem na Twoje pytanie.

to klikniecie o ktorym mowisz to na pewno nie jest klikniecie lewym przyciskiem myszy a wlasnie o to mi chodzi

Sądzę, że nie rozróżniasz, która strona jest lewa, a która prawa. Menu kontekstowe wyświetla się spod prawego przycisku myszy a menedżer pobierania spod lewego. Tak mam je i setki tysięcy innych zadowolonych użytkowników FF.

no to czlowieku to o czym mowisz to jest pod prawym przyciskiem myszy, tam jest do wyboru Pobierz za pomocą DTaOneKlick!

jak klikne lewym to od razu zaczyna sie pobieranie pliku przez domyslny download manager FF

Czyli masz ustawioną domyślną akcję dla danego rodzaju plików, a szczekasz tu na mnie nie wiadomo dlaczego. Zapewne kiedyś pobierałeś coś *.exe i kliknąłeś żeby dla tego rodzaju plików była wykonywana domyślna akcja pobierania przez menedżer FF. I co w związku z tym teraz??