Dp.pl w Firefox 3.6.4 nie otwiera

Od paru dni Firefox 3.6.6 nie otwiera mi strony gł. vortalu, a właściwe otwiera, ale tak,że nie można nic przeczytać.

scr6233227.th.jpg

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.4) Gecko/20100611 Firefox/3.6.4 ImageShackToolbar/5.2.4 .Windows Xp Pro Sp3PL. 512MB RAM.

Flash, Shockwave i Java najnowsze- poza tym standardowe rozszerzenia .

Dobre :wink: Może więcej szczegółów?

Wyłącz wszystkie dodatki i sprawdź - zajmie Ci to minutę.

http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox

prawdopodobnie wina jakiegos addona do zawijania tekstu/zwezania strony lub poprostu noscript’a

Odśwież stronę z pominięciem keszu…

Masaj , Zmień tytuł, by był związany z problemem, korzystając z przycisku EDYTUJ.

Zapoznaj się z TYMI informacjami.

Standardowe napisałem i jest dobrze napisane bo takie są :AdBlock , Im-sck toolbar, Blakaout i Stylish.

Nie ma w przeglądarce.

Strona odświeżona i nic lipa, o dziwo teraz - gdy pisze tego posta- strona otwierała się szybko i gładko, więc add-ony to nie są. Więc o co chodzi.

__________

PS. Ktoś wie kiedy wychodzi FF 4 B ? z chęcią bym przeskoczył.

Masaj , a AdBlock to co, on przecież blokuje i zwija reklamy - pewnie masz w nim zablokowany jakiś plik który odpowiada za właściwe rozmieszczenie elementów strony.

Nie to nie to bo jak juz pisałem strona źle otwiera sie co jakiś czas - przykładowo teraz jest dobrze, gdyby AdBk cos blokował to stale występowałyby te same problemy, a to jest od czasu do czau.