Dr Divix problem

Czesc

Mam problem (pewnie jak kazdy kto tu pize) !!

chcialbym ci pomoc ale niestety nie wiem :frowning: ja osobiscie bym chyba dal albo b ) lub c ) :frowning:

…“Chciałbym Ci pomóc, ale niestety nie wiem” - Jak się nie wie to się nie pisze!..

możecie sie nie kłucuc w koncu mi to nie rzszkadza, ale odpowiedz na to pytanie by sie przydala !!

Jeśli nagrywasz DivXy z myślą o stacjonarnym odtwarzaczu DivX, to faktycznie Twoje pytanie jest zasadne, bo inaczej nie bawiłbym się w standardy, bo sobie tylko utrudniasz życie.

Powracając do tematu - najlepszą jakosć daje jak sama nazwa mówi HIGH DEF:

***High Def Profile***

The High Def profile is intended for any hardware device that can playback high-definition resolution DivX® content.

The detailed requirements are:


Recommended max resolution: 1280 x 720 @ 30 fps

Maximum MB per second : 108000

Maximum average bitrate : 8000kbps

B Frames : Allowed

Interlace : Allowed

Jednak ja radzę HOME THEATRE, bo jest przystępniejszy.

***Home Theater Profile***

The specifications for this profile will ensure that DivX Certified(tm) home theater devices such as DVD players, set-top boxes, and gaming consoles, can play back all versions of high-quality DivX® content.

The detailed requirements are:


Recommended max resolution: 720 x 480 @ 30 fps, 720 x 576 @ 25 fps

Maximum MB per second : 40500

Maximum average bitrate : 4000kbps

B Frames : Allowed

Interlace : Allowed

Z opisu tego drugiego nawet wynika, że zwykłe odtwarzacze DVD odtworzą taki filmik, co mnie natchnęło do prób… Chciaż w to nie wierzę… A może coś źle sobie przetłumaczyłem :?: Co o tym myślicie :?: Bo to by było coolowe. :lol:

Dwa pozostałe bez zbędnych komentarzy się nie nadają…

POZDRAWIAM, Pawek.