Dr. Watson wykorzystuje mi 95% CPU! Co mam zrobić

Siem!!!Przejzałem całe forum i nie znalazłem nic na temat mojego problemu a jest on nastepujący. Zainstalowałem Sygate Personal firewall i gdy go tylko załącze to mi sie załacz Dr. watson i zaczyna wykorzystywać mi 95% procka, a przy okazji tworzy mi na dysku w folderz C:Documents and SettingsAll UsersDane aplikacjiMicrosoftDr Watson jakiś plik który sie ciagle rozrasta(teraz ma 1,63GB i rosnie). Używam Windowsa XP i mam neotrade 128kb/s Za pomoc zgóry dzięki! !!

Start - Uruchom i wpisz: drwtsn32 i wciśnij Enter. Uruchomi się aplikacja zarządzająca błędami, zarówno tymi pojawiającymi się w systemie jak i w programach, których używamy.

W oknie “Błędy aplikacji” zobaczysz, które aplikacje “padały” w trakcie pracy.

W sekcji “Opcje” zobaczysz szereg pól - odznacz wszystkie.

Następnie przejdź do folderu, w którym Dr.Watson32 składuje zbierane przez siebie dane:

Documents and Settings\All Users\Dane aplikacjiMicrosoft\Dr Watson.

Wszystkie te pliki możesz spokojnie skasować.

:x-mas:

W uruchom wpisz drwtsn32. Sprawdz ,odchacz wszystko i wyczyść.

Wyłacz usługę .

Wysyłamy Dra Watsona na wczasy:

http://www.chip.pl/arts/archiwum/n/sub/ … 77591.html

Sama maiałam taki problem i szczerze mówiąc współczuje. Ja musialam zrobic format ale widze, że u Ciebie nie jest to jeszcze konieczne :slight_smile: Tak naprawde to ten format i tak na nic sie zdał. Po zainstalowaniu wszystkiego od nowa (tez mam Neo 128,tego samego firewall’a i Win XP :smiley: ) znowu doktorek pożerał mi GB na dysku C. Radze wiec nie robic formatu tylko zaczac szybciutko , zanim doktorek nie pożre Ci calego wolnego miejsca, od sciągniecia bardzo dobrego programu , w którym mozna wyłączyć dr Watsona, jest to program Dr. Tweak XP. Po zainstalowaniu włacz go przejdz do zakladni ‘Opcje Windows XP’, a nastepnie ‘Dostosuj’ i zaznacz: “Wyłącz narzedzie DrWatson”. I masz problem z głowy :smiley: A wiem, że mały to on nie jest :stuck_out_tongue:

Zycze powodzenia przy “operacji” :smiley:

PS…A tu masz link do stronki z której łatwo pobierzesz DrTweak XP http://download.chip.pl/download_86518.html