Dr Web CureIt! nie działa jak należy

Witam. Nie wiedziałem czy dać to do działu Problemy, czy Bezpieczeństwo, czy Windows 7. Postanowiłem do tego ostatniego, ponieważ w Trybie XP na tym samym komputerze Dr. Web działa bez zarzutu.

Otóż mam pytanie do posiadaczy Win7 w wersji 64-bitowej - czy u Was też Dr Web CureIt! dziwnie się zachowuje? U mnie on wariuje. Tzn albo w ogóle się nie odpala, albo jak już się odpala, to wyskakuje czarny ekran, i od czasu do czasu mignie jakiś skrawek pulpitu. Działa tylko Ctrl+alt+delete, i to też z opóźnieniem ok. 30 sekundach. Dr. Web odpalany oczywiście spod administratora .

Pozdrawiam i liczę na pomoc :slight_smile:

trubul.as999 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Próbowałeś go uruchomić w trybie zgodności z XP?

U mnie na Win7x64, bez trybu zgodności, “szybkie skanowanie” działa bezproblemowo. Na pełnym skanowaniu nie sprawdzałem.

Udało się odpalić go w trybie zgodności z XP :slight_smile: Choć musiałem czekać aż 2 minuty, dziwne. Do tego działa tylko w trybie Rozszerzonej Ochrony, co mi nie za bardzo odpowiada. W trybie zwykłym nie chce się odpalić :?

Dodane 28.11.2010 (N) 12:54

EDIT: Nie uwierzycie. Jak próbowałem odpalić Dr Weba (to była ok. 11:40), to o godz. 12:46 odpalił się w Trybie Zwykłym. Dlaczego takie opóźnienie miał? :shock: