Dr. Web - Komputer zacina się podczas skanowania plików


(James1515) #1

Witam, mój problem jest taki, że podczas skanowania w/w programem na pliku AmdK8.sys program się zawiesza po pewnym czasie ( 2 razy skanowałem ), chciałem przeskanować m.in. tym programem komputer, ponieważ od pewnego czasu działa fatalnie, gry które działały bez problemu nagle przycinają na najmniejszych detalach. Myślałem, że to przez Kasperskiego, którego niedawno zainstalowałem ale nawet po jego wyłączeniu jest tak samo.

Ps. dam jeszcze dokładną scieżkę tego pliku na którym komputer się wiesza:

C:\WINDOWS\system32\ReinstallBackups\0010\DriverFiles

-- Dodane 17.09.2011 (So) 16:39 --

I jeszcze Log z OTL jak ktoś mogłby sprawdzić:

OTL: http://wklej.org/id/595340/

Extra: http://wklej.org/id/595341/


(James1515) #2

W trybie awaryjnym mam to samo, dochodzi do w/w pliku po czym prędkość sprawdzania plików cały czas spada, po chwili program przestaje odpowiadać a gdy chce go wyłączyć wyskakuje komunikat, że komputer nie jest zainfekowany. Malwarem skanowałem komputer zaraz przed Dr. Webem. Aha i nie próbowałem skanować LiveCD nie bardzo wiem co to jest. Po prostu włączałem program i na początek robiłem to szybkie skanowanie bo innego się nie da włączyć


(James1515) #3

http://wklej.org/id/596211/

http://wklej.org/id/596212/


(Agatonster) #4

xJameSx ,

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.