DreamScene dostępne czy nie?

Wie ktoś może czy w wersji PL Visty działa ta funkcja, w wersji EN działa.

Jak jest w PL? i czy jest w ogóle ta opcja dostępna?

Dużo rzeczy w PL jest niedostępnych albo nie działających np.gadżet weather

albo Speech Recognition-mogli zostawić tą opcje :frowning:

http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5879

Opcja dostępna dla windows vista ultimate :slight_smile:

OK dzięki :slight_smile: ale gdzie to można dostać?uaktualnienie zrobiłem nic takiego nie przybyło

Zapewne masz windows vista PL??

Dokładnie PL i nie wiem czy opłacała się ta zmiana

To cię zmartwię , narazie dla nas userów wersji windows vista ultimate nie ma dostępnych tych extra dodatków do systemu

:frowning: Ale “narazie” rozumiem że coś się zmieni w tej sprawie w niedalekiej przyszłośći ?

Złączono Posty : 31.01.2007 (Sro) 0:24

Dzięki za doinformowanie :slight_smile:

mam zamiar kupić Boxa i teraz mam dylemat przecież wersja PL nie jest w niczym lepsza mało tego jest dużo gorsza (moim zdaniem)

Naturalnie że tak :slight_smile:

wystarczy sciagnac z aktualizacji pakiet jezykowy Angielski (powyzej 200 mb, nie pamietam dokladnie bo nie sprawdzalem) i wtedy wszystkie dodatki do systemu Ultimate bedzie mozna pobrac normalnie przez aktualizacje…

wbrew temu co niektorzy wkrecaja, nie zmieni ci to jezyka systemu, jedynie doda obsluge softu z MS po angielsku

fryc88 tak racja, ale żeby kożystać z dreamscence potrzebujemy karty graficznej która obsługuje aero glass, w przeciwnym razie dreamscence nie odpalimy :slight_smile:

a no tak :]

tyle, ze ja mowilem ogolnie o extrasach ktore ‘nie sa’ dostepne dla polskiej visty

lekki OT: AERO gdzie twoja sygnaturka ? :stuck_out_tongue: format :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: