Dreamweaver MX 2004

Witam…poszukuje spolszczenia do Macromedia Dremaweaver MX 2004…jest wogule taki…znam angielski bardzo dobrze ale lepiej to w ojczystym jezyku tworzyc stronki :wink:

Jak ktos zna stronke albo zrodla to niech sie podzieli z nami…napewno skorzystaja na tym inni :slight_smile: :wink:

Podaj jakiś namiar gdzie ci mogę to wrzucić!

Spróbuj jeszcze na http://www.spolszczenia.org

Elo ! Mam spolszczenie do tego programu, jednak to jest forum o LEGALNYM oprogramowaniu, więc odezwij się na mój nr gg 5705382…:smiley:

Wrzucic mozesz na mojego maila pforcea@interia.pl lub na pforcea@o2.pl …bede bardzo wdzieczny…a czy ktos mowi ze mam nielegalne oprpgramowanie :wink:

Laser to wrzuc to na mojego maila…bo sie nie dalo sciagnac spolszczenia z tej strony…bede ci wdzieczny…bo ja posiadam wersje 7.0.1 …spolszczenie do tej wersji by sie przydalo :wink:

z gory dzieki

Dobra spolszcznie polecialo na twoj adres, powinno dzialać bo ja nie mam z nim żadnych problemów!

Miłej zabawy z programem :smiley:

jak możecie to i mi podeślijcie :slight_smile: u_h_o@o2.pl

Spoko…wielkie dzieki za plik…tylko maly problem…ja mam wesje 7.0.1…i wyskakuje mi takie cos

Aktualizator nie mogl zaaktualizowac istniejazej wersji programu Dreamweaver MX 2004 7.0 (PL v71)

Nieznana wersja pliku …Macromedia\Dreamweacer MX 2004\Configuration\Code Coloring\code coloring.xml

ale wersje programu mam7.0.1…przeciez pisze na poczatku przy wlaczaniu programu…

Aha…czy sa jakies gotowe animacje w Dreamwear na stronke??