Drobne kłopoty z pocztą

PROSZĘ O POMOC

MAM ZAŁOŻONĄ MIĘDZY INNYMI POCZTĘ NA “O2” I O CO CHODZI W MOMENCIE GDY OTRZYMUJĘ POCZTE Z ZAŁĄCZNIKIEM NP. PLIK WORLDA GDY PRÓBUJĘ GO OTWORZYĆ BEZPOŚREDNIO BEZ ZAPISYWANIA NA DYCK WSZYSTKO WYGLĄDA POPRAWNIE COŚ SIĘ POBIERA JEDNAK W MOMENCIE OTWIERANIA POJAWIA SIĘ BŁĄD NIE MOGĘ ODLALEŹDŹ PLIKU I TU NAZWA ORAZ ŚCIEŻKA DOSTĘPU DO KATALOGU TYMCZASOWEGO I FAKTYCZNIE PLIK NIE ZAPISUJE SIĘ W TEMP - PROBLEM POJAWIA SIĘ PODCZAS OTWIERANIA POCZTY PRZEZ WWW. NIE ISTNIEJE GDY PLIK NAGRYWAM NA DYSK I POTEM OTWIERAM

SYSTEM OPERACYJNY XP PRO OFICE 2003 PROBLEM NIE WYSTEPUJE NA KOMPIE Z WIN 98 KTO POTRAFI MI PORADZIĆ

WIEM ŻE BEZPOŚREDNIE OTWIERANIE ZAŁĄCZNIKÓW JEST NIEBEZPIECZNE ALE NE O TO CHODZI PROSZĘ O INFO NA RUJEK@POCZTA.FM LUB NA FORUM

Czym ściągasz pocztę? Outlook Express czy coś innego? I nie pisz WIELKIMI LITERAMI. Nieładnie to wygląda, problemów z oczami też nie mamy :slight_smile:

problem jest przy gdy robię to ze strony www

Rzeczywiście, pisałeś

Sory chyba jednak mam problemy z oczami :x Ale to na pewno przez te wielki litery :slight_smile: Pytanie pozostaje jednak aktualne: jaka przglądarka? Próbowałeś jakąś inną? Czy na każdej jest tak samo. Jeśli to ostatnie a na 98 nie ma problemu to sugerowałbym przyjrzeć się Zaporze Windows, może ona blokuje?

I jeszcze tak niedyskretnie spytam: dlaczego chcesz właśnie w ten sposób: przez www i jeszcze bezpośrednio otwierać a nie ściągać? Troche to niewygodne… Wiem, każdy ma swoje preferencje, ale dziwi mnie to troche :slight_smile:

przeglądarka ie a tak na prawdę to problem pani po 50 ona inaczej nie potrafi i jest niereformowalna