Drobne ulepszenie PC do gier

Witam, chciałbym ulepszyć komputer pod kątem gier. Przykładowo w nowym Hitmanie mam średnio 19fps. Chciałbym przeznaczyć na to, jak narazie, 300zł.

Aktualna konfiguracja

Zasilacz: Modecom Feel 350W

Procek: Intel Celeron E3400 @ 2.60GHz, 1.60HGz

Grafika: 8600GT

Ram: 2x1GB DDR2

wydaj 130 na nowy zasilacz (np vp 450) sprzedaj karte grafiki i kup hd 4850 z ddr 5, ewentualnie 4870. poprawi to twoje doznania płynące z gier, aczkolwiek inwestycja w socket 775 jest nieopłacalna.

Dzięki za odpowiedź, ale myślałem raczej o wymianie procesora albo dokupieniu ramu, bo nie chce mi się bawić w nowy zasilacz, sprzedaż karty i kupno nowej. Zresztą jak sam powiedziałeś socket 775 jest już nieopłacalny, ale chciałem jeszcze z kompa wycisnąć coś na rok (dwa lata max), zanim zmienię całość

Nowy procek, Celeron do gier się nie nadaje ;). Polecam Ci coś z rodziny Core 2 Duo np. E8400.

Z tym zasilaczem jest duże ryzyko że będziesz się bawił w nowy komputer (zasilacz jest niebezpieczny dla reszty podzespołów w komputerze).

i zasilacz obowiązkowo do wymiany.

przepraszam - wyrób zasilaczo-podobny

300 zł to trochę za mało na rozbudowę kompa - 775 umiera śmiercią naturalną :slight_smile:

dobrze polecił Ci kolega m1k3 dokup grafe i nowy zasilacz - później wykorzystasz to kupując nową płytę, procka i pamięć :wink:

Zasilacz , Procesor , Grafika do wymiany . Procesor na E8400 lub E8500 zasilacz na XFX lub Deusa G1 i grafika min na HD4850 . Jak poszukasz używanych na Allegro lub tablicy to taniej ciebie wyniesie