Droga neostrada :(

Zagłosujcie, bo ja osobiście uważam, że neostrada jeszcze nie jest na kieszeń przeciętnego Polaka i mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni.

Pozdrawiam.

Uważam, że jak na polskie warunki, to i tak duzy skok (porównajcie z SDI). Kiedyś za SDI płaciło się jeszcze więcej (nie biorąc pod uwagę inflacji, deflacji i deprecjacji pieniądza), bo 160 zł za (115kbits/s), a teraz za Neo, któe jest prawie 6 razy szybsze płaci się ok. 150 zł.

Może i dalej drogo, ale na pewno taniej niz było.

Zgadzam się, ale czasy idą naprzód, mamy XXI wiek, a wielu ludzi nie może sobie pozwiolić na tą przyjemność zwaną Internetem z powodu właśnie zbyt wysokich cen. Nie jesteśmy krajem zbyt bogatym, więc czemu mamy jeden z najdroższych dostępów do internetu na świecie ???

Bo jako jedynego, liczącego się operatora telekomunikacyjnego mamy Telekompromitację Polską S.A. :?::!: :twisted:

Pawek ma racje dajmy przyklad telefonu stacjonarnego . Wczesniej Telekomunikacja nie miala konkurencji a teraz Netia , komurki itp.

zmusili TP do obnizenia cen . Miejmy nadzieje ze internet tez pujdzie do przodu :lol:

To obniżenie cen też trochę sie wiąże z naszem wejściem do UE. Niedługo wejdą zagraniczni operatorzy i trudno, żeby telekomuna przymilała się do klientów za 5 dwunasta.

A co do obniżki na telefony stacjonarne, to i tak nie jest taka taniocha, dla mnie mogli by dać w pakiecie jakieś darmowe minuty co miesiąc, jak jest na komórach.

Napewno zagraniczni operatorzy maja lepsze oferty :lol: Zagraniczni operatorzy czekamy na was :stuck_out_tongue: