Drugi wirus Exploit

Elo. Nie dawno założyłem temat z trojan-downloaderem. Wszystko było pięknie do teraz. Jestem wielkim fanem metina. Zacząłem grać na prywatnym serwie PvpMT2 ale mniejsza z tym. Ściągnąłem go wszystko było dobrze. Ale teraz chciałem jeszcze jedno konto założyć i wyskakują okienka jakieś z javą a potem antyvirus informuje o virusie: Exploit:Java/CVE-2012-4681.NH. I mój antyvirus za każdym razem co biore usuń piszę że nie odnaleziono. Mam się czego bać ?? Czy znów będę musiał się bawić z wirusami tak jak ostatnio. Co najlepsze jak biorę szybkie skanowania ( zazwyczaj takie biorę) to pisze że nic nie znaleziono jak nie jestem na tej stronie.

To nie wchodź na zainfekowane strony, bo dopiero dwa dni minęły od czasu poprzedniej infekcji.

analiza-dezynfekcja-zestaw-nieingerencyjnych-narzedzi-t485632.html#p3059741

Ale ona była do popołudnia czysta a tera wchodzę i takie coś.

Jesteś tego pewny? Piszesz że strona była do południa czysta ale może być też tak że twój antywirus do południa nie wiedział że strona jest zainfekowana, również może być tak że twój antywirus się myli co jest często spotykane.

Jeśli chcesz być bardziej pewien co to tej strony to sprawdź ją tym:

http://www.urlvoid.com/

Wklej tam link do twojej strony, naciśnij Scan now i poczekaj aż sprawdzi.

No tak wieczorem na tej stronie pojawiło się okno java i zaczęło mi wykrywać wirusy a wcześniej nie było tego.

Dodane 25.11.2012 (N) 21:43

Piszę że Clean