Drukarka atramentowa do 600zł

Przymierzam sie do zakupu drukarki kolorowej tak gdzieś do 600zł, zastosowanie domowe, drukowanie fotek w kolorze, ogólnie do normalnego użytku ma być. Możecie polecić mi coś dobrego i ekonomicznego co by koszty utrzymania nie były astronomiczne?

Witam.

Ja polecam HP Deskjet F4580. Działa tez w WI-FI.

Mam i polecam.

Witaj. Ja mogę polecić Ci Brother Urządzenie wielofunkcyjne DCP-J125 mam tą drukarkę i jest bardzo dobra.

http://www.torx.pl/index.php?m=Product_ … oduct=2475

a ja polecam: Drukarka HP OfficeJet PRO 8000 Wireless

za ta cene chyba najlepsza :c

http://www.arest.pl/produkt/Drukarki/24 … -LAN-WIFI/

Według mnie najlepszym wyborem jest Brother, obecnie ma najlepszy stosunek ceny do jakości, jak również tusze są tanie, a nie jak w przypadku HP nawet po 200zł za komplet zamiennych tuszy…

po co chłopakowi wciskacie jakiś chłam jakim jest Brother? Skoro nie mieliście porównania z innymi drukarkami to nie mówicie, że jest dobra…

Po pierwsze za 600 zł nie kupisz drukarki do zastosowań domowej… no chyba, że ci zależy na 8 kolorowej,

Mogę ci polecić Canon iP4850 aktualny model z stajni canona (wcześniejsze drukarki też były dobre jak 4600 czy 4700, różnią się jedynie szybkością wydruku o kilka sekund). Tusze są dość w rozsądnych cenach, ale ja i tak zawsze korzystam z zmieników. Dobre są ActivJet trudno się dopatrzeć różnicy między oryginałem. Zachęcam tez do poczytania komentarzy.

Brother nie kupie bo są kiepskie, Canon to też niezły kit, przereklamowana firma. Zamówiłem HP Photosmart d110a.

Dzięki wszystkim za propozycje. Temat można zamknać.

Canon jest kitem? szkoda komentarza…

@k-9

Można wiedzieć jakie modele Brothera używałeś, że nazywasz drukarki tej marki chłamem? I co w nich było takiego złego (choć określenie chłam wskazuje na to, że dosłownie wszystko)?

Z całym szacunkiem panie znawco, ale po co pytasz ludzi o zdanie, skoro wypisujesz takie rzeczy i i tak wybierasz najbardziej przereklamowaną markę jaka istnieje? Połowa ceny ich sprzętu to nazwa firmy, nawet nie ma co porównywać sprzętu HP ze sprzętem chociażby CANON jeśli weźmiemy sprzęt z tej samej półki cenowej. A tusze są dość drogie, co wcale też nie znaczy, że są dobre.

Może i nie ma co porównywać, tylko że mało kto wie, ale HP nie produkuje drukarek ani urządzeń wielofunkcyjnych. Robi to dla nich właśnie Canon, HP nakleja na to tylko swoje znaczki.

Ja ze swojej strony w tym przedziale cenowym polecam Canona MG5250 (ok. 500 zł), a jeżeli nie zależy Ci na Wi-FI oraz możliwości nadruku na płytach, to MG5150 (dostępne za ok. 300 zł). Jeżeli zależy Ci na dostępności zamienników, to poszukaj starszych urządzeń Canona, np. modelu Pixma MP550.

po cholere ci drukarka atramentowa? SZybko wpadniesz w duże koszta i się zniechęcisz a jak bedziesz kupować tanie zamienniki to sobie rozwalisz urządzenie i będzie słabo. Ja używam laserówki i to czarno-bialej panasonica, ma wypasiony kolorowy skaner i zajmuje mało miejsca

eeeee po co odgrzebujesz stary temat??I się z tobą nie zgadzam!! Masz biuro? dużo drukujesz umów textów? OK laserówka będzie jak najbardziej wskazana.

Potrzebny ci sprzęt do domu? zdjęcia?, obrazki? Atramtówka będzie dla ciebie najlepsza… I się z tym pogódź!

Co do tuszy no to ja może 3x w życiu kupiłem oryginalne… szkoda na nie kasy… pojemność i tak jest zaniżona… a jakoś nie odbiega znacznie od zamienników ActivJet która robi naprawdę dobre zamarniki które nie zatykają głowicy więc nie ma obaw…