Drukarka atramentowa (wielofunkcyjna) do domu - ekonomiczna

Witam,
Szukam dla kogoś z rodziny prostej drukarki atramentowej z wbudowanym skanerem/kserem. Ogólnie wymagania:

  • niezbyt wymagająca osoba,
  • każdy kolor osobny (3+1)
  • druku nie będzie bardzo dużo, ale najlepiej, gdyby zamienniki były tanie,
  • USB / opcjonalnie wifi (ale nie jest wymagane),
  • dobrze, jakby panel miał opcję ksera (bez użycia komputera)
    W domu mam 3-letniego Canona SX235W - tusze po 10 sztuk kupuję po 20-30zł. Fajnie, jakby właśnie jakiś Canon, słyszałem też, że Brother się opłaca. Coś, co w miarę od ręki można kupić/zamówić wysyłkowo. Budżet: 200-300zł (widuję po sklepach urządzenia po 150-200zł, ale najczęściej HP - nie trawię jednak tej firmy pod względem drukarek domowych…). Dzięki z góry za pomoc!

W tym budżecie można kupić sprawdzoną i wysoko ocenianą przez użytkowników Epson L805 WiFi 37 str/min. Łatwa w obsłudze, oszczędna, posiada panel.

Może coś takiego?


Fajną cenę zrobiło morele teraz 231zł
Tusze na allegro od 14zł sztuka, każdy pojemnik czipowany więc nie trzeba nic kombinować.
Ma Wifi, druk dwustronny, czytnik kart pamięci, wyświetlacz i tam inne pierdoły.
Rozdzielczości druku i skanu też przyzwoite.
Warte rozważenia bo brothera w takim budżecie nie kupisz :wink:

1 polubienie

Epson L805 nie kosztuje ponad 1000zł?

Obadam - dzieki :slight_smile:

[quote=“bmfoo444, post:2, topic:525019, full:true”]
W tym budżecie można kupić sprawdzoną i wysoko ocenianą przez użytkowników Epson L805 WiFi 37 str/min. Łatwa w obsłudze, oszczędna, posiada panel.
[/quote]Raz, że nie ten budżet. Dwa, przy okazjonalnym drukowaniu z dłuższymi przerwami może więcej tuszu iść na czyszczenie głowic niż na samo drukowanie.

[quote=“bachus, post:1, topic:525019, full:true”]
Witam,
Szukam dla kogoś z rodziny prostej drukarki atramentowej z wbudowanym skanerem/kserem. Ogólnie wymagania:

  • niezbyt wymagająca osoba,
  • każdy kolor osobny (3+1)
  • druku nie będzie bardzo dużo, ale najlepiej, gdyby zamienniki były tanie,
  • USB / opcjonalnie wifi (ale nie jest wymagane),
  • dobrze, jakby panel miał opcję ksera (bez użycia komputera)
    W domu mam 3-letniego Canona SX235W - tusze po 10 sztuk kupuję po 20-30zł. Fajnie, jakby właśnie jakiś Canon, słyszałem też, że Brother się opłaca. Coś, co w miarę od ręki można kupić/zamówić wysyłkowo. Budżet: 200-300zł (widuję po sklepach urządzenia po 150-200zł, ale najczęściej HP - nie trawię jednak tej firmy pod względem drukarek domowych…). Dzięki z góry za pomoc!
    [/quote]Cześć,
    duże wymagania, mały budżet i mało drukowania. Ciężka sprawa. Na start odrzuć każdego atramentowego HP. Ta firma ma skandaliczne praktyki względem klienta oraz eksploatacji ich produktów. Od nich można co najwyżej monochromatyczny laser rozważyć, który przy zamiennikach osiąga bardzo lekką dla portfela kwotę oraz nie ma tylu problemów, jak np. zasychanie, co atrament.
    Na Twoim miejscu poszedłbym znowu w Canona. Sam mam coś z serii G, gdyż dużo drukuję w kolorze, lecz słyszałem, iż Pixma na zamiennikach sobie nieźle radzi.

osobiście polecam brothera tylko musiałbyś trochę dołożyć - ale warto…

Również polecam brothera dcp j105 właśnie tą kupiłem jakiś czas temu,towar warty swojej ceny. Drukarka spełnia moje oczekiwania. Jakość wydruku jak i scanu oceniam na bardzo dobre. Polecam tą drukarkę. Tylko musisz zwiększyć budżet :slight_smile: 500zł ostatnio widziałem ją w saturne albo w sferisie w promocji :slight_smile: