Drukarka canon i350 nie odpowiada

(Cherry1995) #1

Jestem po przeinstalowaniu systemu. Przed przeinstalowaniem drukarka działała. Teraz gdy chce cos wydrukowac pisze mi ze drukarka nie odpowiada. Sterowniki są zainstalowane.

Co mam zrobic aby drukowalo?

(fialas1819) #2

podaj jaki masz system i skąd brałeś sterowniki

(Cherry1995) #3

Windows XP Home Edition. Sterowniki bralem z plyty ktora byla wraz z drukarka...

(fialas1819) #4

xp home... obawiam się, że coś się podczas instalacji "schrzaniło". niestety nie miałem do czynienia z tą odmianą systemu więc nie mogę się poprawnie wyrazić. jeżeli już wszystko ładnie wgrałeś na kompa to nie formatowałbym dysku drugi raz. może ktoś inny poradzi Ci co i jak zrobić. mogę tylko dodać, że mam ten sam problem, tyle że na windowsie 7 #-o

spróbuj odinstalować sterowniki, odłącz drukarkę i w rejestrze bym pogrzebał (usunął wpisy o drukarce - canon-ie i350). tylko jak już się na to zdecydujesz to zrób KOPIĘ całego rejestru. tak dla świętego spokoju.

(Cherry1995) #5

format i przeinstalowanie systemu było robione w serwisie, po tym były robione testy więc myśle ze wszystko jest zrobione prawidlowo.

(Mar Sikorski) #6

Włącz drukarkę i zerknij w Panel sterowania. Kliknij dwa razy na Drukarki i faksy i sprawdź, czy pod nazwą twojej drukarki jest napisane Online. Jeżeli jest napisane Offline - klik PPM i na Użyj drukarki online. Miałem kiedyś taki problem z drukarką HP i mnie to pomogło.

(Cherry1995) #7

już działa , musiałem zmienic port :slight_smile: