Drukarka canon i350 nie odpowiada

Jestem po przeinstalowaniu systemu. Przed przeinstalowaniem drukarka działała. Teraz gdy chce cos wydrukowac pisze mi ze drukarka nie odpowiada. Sterowniki są zainstalowane.

Co mam zrobic aby drukowalo?

podaj jaki masz system i skąd brałeś sterowniki

Windows XP Home Edition. Sterowniki bralem z plyty ktora byla wraz z drukarka…

xp home… obawiam się, że coś się podczas instalacji “schrzaniło”. niestety nie miałem do czynienia z tą odmianą systemu więc nie mogę się poprawnie wyrazić. jeżeli już wszystko ładnie wgrałeś na kompa to nie formatowałbym dysku drugi raz. może ktoś inny poradzi Ci co i jak zrobić. mogę tylko dodać, że mam ten sam problem, tyle że na windowsie 7 #-o

spróbuj odinstalować sterowniki, odłącz drukarkę i w rejestrze bym pogrzebał (usunął wpisy o drukarce - canon-ie i350). tylko jak już się na to zdecydujesz to zrób KOPIĘ całego rejestru. tak dla świętego spokoju.

format i przeinstalowanie systemu było robione w serwisie, po tym były robione testy więc myśle ze wszystko jest zrobione prawidlowo.

Włącz drukarkę i zerknij w Panel sterowania. Kliknij dwa razy na Drukarki i faksy i sprawdź, czy pod nazwą twojej drukarki jest napisane Online. Jeżeli jest napisane Offline - klik PPM i na Użyj drukarki online. Miałem kiedyś taki problem z drukarką HP i mnie to pomogło.

już działa , musiałem zmienic port :slight_smile: