Drukarka Canon IP 1500 - pytanie

Jestem nowym użytkownikiem forum, więc z góry przepraszam jeżeli piszę w złym dziale. Mam takie pytanie - czy ta drukarka to dobry wybór? Czy można dostać do niej tusz(chodzi mi o zamienniki) oraz czy porządnie drukuje? Dziekuje za odpowiedzi.

Moim zdaniem drukarka jest w porządku :ok: Od niedawna jej używam. Wcześniej drukowałem na Canon i350. Różnica ogromna. Największy jej atut to bardzo tanie tusze. Jakość wydruku mnie przynajmniej satysfakcjonuje. Jak masz możliwość to rozglądnij się również za ip2000 - jakość wydruku zdjęć odrobinę lepsza.

Pozdrawiam!

A gdzie można kupić do niej te tanie tusze?

Jak sie to nazywało? TUSZOWNIA? :mrgreen:

albo może wejdź do najbliższego sklepu komputerowego lub takiego , który handluje tuszami i poproś zamienniki do canona - nr tuszy 24B i 24C

Ja ostatnio kupowałem przez Allegro. Poza tym w większości dobrze zaopatrzonych sklepów ze sprzętem komputerowym. Oryginalne tusze Cannona dodrze odwzorowują kolory podczas wydruku. Zamienniki też dobrze sobie z tym radzą, choć zdarzają się wyjątki. Cena zamienników jest naprawdę bardzo niska - wypróbuj zamienniki którejś firmy, jeśli się sprawdzą staraj się je kupować - zamiennik zamiennikowi nie równy! :smiley:

A którą firmę produkującą zamienniki najlepiej wybrać???

W każdym sklepie komputerowym.

Całkowicie obojętne, ja za swoje Inkteca płace 9zł czarny i 11zł kolor (mam Canon ip100 pasują też do ip1500, ip2000).

Tak bo zapłacisz najmniej za tusze :wink: Na jednym czarnym powinieneś wydrukować co najmniej 75 stron tekstu. Ale Canon produkuje też drukarki ze skanerem w Euro AGD był jakiś model ale już nie pamiętam.

Canon wCeneo

Na tym: http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=15123 (LexP915) wydrukujesz na czarnym kartridżu 250-300 stron. Dolewka tuszu kosztuje około 5zł. Kupuje się w sklepie zestaw na 6 napełnień po 27-30zł. Na moje oko wychodzi taniej.