Drukarka do 400zł


(Andrejef) #1

Witam, potrzebuję drukarkę do użytku domowego do 400zł. W większości będę drukować tekst, czasem coś w kolorze.
 


(wifista) #2

Mam bardzo przykre doświadczenie z zamiennikami. Polecam np. drukarkę HP Desk Ink Advantage K209g. Wkład kosztuje ok. 35 zł. Jest to urządzenie wielofunkcyjne i u mnie się świetnie sprawdza. Cena ok 350 zł.


(piterbenks) #3

A zastnawiałeś się aby trochę dopłacić i sprawić sobie takiego laserowego samsunga; http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/4646639 ? Mam w biurze od niedawna. W sumie kupiłem z przypadku ale jestem zadowolony. DObra jakość druku, co najważniejsze jest to tanie (a drukuję dość sporo).  Nie zajmuje dużo miejsca i jest stosunkowo lekka. 

Fakt, że jest trochę głośny ale mi to osobiście nie przeszkadza. 


(Andrejef) #4

Dziękuję wam za pomoc, ale zamówiłem Brothera DCP-J552DW za 428zł z przesyłką, szybko drukuje, ma duplexa i dobrze wygląda wizualnie. Zamiennieki znalazłem na allegro dosyć tanie. Pozdrawiam.

Temat do zamknięcia :slight_smile:

 


(Jstankiewicz) #5

A szkoda że nie zdążyłem, bo jest fajna opcja z wifi, auto dupleksem i zamiennikami jak w brotherze, ale z fajniejszą jakością wydruku i jeszcze dorzucają ryzę papieru + 50 zł od producenta: http://allegro.pl/drukarka-skaner-mg6450-duplex-wifi-zwrot-50zl-i4297461533.html. Ale nie martw się, J552DW to też dobry wybór, nie przepłaciłeś raczej. :slight_smile: