Drukarka Hp All-In-One series nie akceptuje Windows 7

Jak w temacie dosyć stara drukarka przy instalacji nie akceptuje Windows 7. :frowning:

Może mam jakieś aktualizacje poszukać do drukarki albo coś.

Poradźcie bo nie chcę zmieniać systemu przez głupią drukarkę :expressionless:

P.s Może być zły dział to proszę o przenoszenie :slight_smile:

Instalujesz w trybie zgodności z XP.

Ewentualnie ściągasz sterowniki ze strony domowej: http://welcome.hp.com/country/pl/pl/support.html i instalujesz ze zgodnością z xp.

a to może mi uszkodzić system op. może lepiej zrobić kopie ale zapisać czy coś ( za bardzo sie nie znam)

Nie powinno być problemów. Oprogramowanie nie wspiera tylko siódemki, po to jest ten tryb, żeby można było to zainstalować.

Podaj nazwę drukarki to poszukam Ci sterowników na wszelki wypadek jak sobie nie poradzisz z płytą.

Który konkretnie model drukarki? HP z ostatnich 10 lat powinny działać.

Może być tak, że zostanie rozpoznana przez siódemkę i same zainstalują się sterowniki, może też sterownik ściągnąć się przez Windows Update. Trzeba podłączyć drukarkę bez instalowania czegokolwiek, a jak zostaną żółte pytajniki w menedżerze urządzeń to spróbować zaktualizować system. U mnie tak działa LaserJet 3030. Tylko jeden problem - po instalacji sterownika przy następnym wyszukiwaniu znowu się pojawia, wtedy trzeba ukryć tą aktualizacje i po problemie. Widocznie jakiś błąd w Windows Update.

U mnie po podłączeniu Windows Update alarmował, że sprzęt niekompatybilny, nierozpoznany, nie znaleziono aktualizacji. Poszukałem sterowników na stronie HP, znalazłem, zainstalowałem, a po 10 minutach Windows Update znalazło 23 aktualizacje. Ja to mam dopiero przygody…