Drukarka HP Deskjet 640C - nie drukuje

Witam. Tak jak w temacie posiadam drukarkę HP Deskjet 640C. Jednak gdy chcę wydrukować jakiś dokument to drukarka w ogóle nie reaguje. Tak jakbym nic nie chciał drukować. Podłączona jest przez port USB. Świeci kontrolka “power” lecz nic po za tym. Nawet gdy dam drukowanie to w okienku drukarki z listą dokumentów oczekujących jest napisane że oczekuje. A w rubryce “stan” nie ma nic. Bardzo proszę o szybką pomoc, bo potrzebuje wydrukować kilka dokumentów. Pozdrawiam.

przeinstaluj oprogramowanie drukarki, podłącz do innego portu USB itd.

przeinstalowywałem, podłączałem i dalej to samo.

system wykrywa urządzenie na nowym porcie usb ?? w menadżerze urządzeń usuń wszystkie kontrolery usb…

przed chwilą wykrywała. W ikonce tej drukarki było napisane “gotowy”, a teraz cały czas jest “offline” mimo że jest podłączona.

wejdź do ustawień drukarek, prawym na drukarce użyj drukarki w trybie online…

ale dalej nie drukuje. Teraz jak to zmieniłem to w oknie dokumentów oczekujących w rubryce “stan” wcześniej nie było nic, a teraz jest: “Błąd - Drukowanie”

pozostaje jeszcze skorzystać z modułu przywracania systemu windows do wcześniejszego stanu - może rozwiąże problem.

Niestety. Przywróciłem i problem dalej jest ten sam. Dalej Jest napisane “błąd - drukowanie”. Można coś z tym jeszcze zrobić?

wymień jeszcze kabel usb na inny.

a po za wymianą kabla ją jeszcze jakieś sposoby? czy tylko to? a jeżeli kabel nie pomoże tzn że drukarka do wyrzucenia?

trudno powiedzieć wypadałoby jeszcze podłączyć drukarkę do innego komputera i wymienić ten kabel. wtedy będzie można napisać ostateczny werdykt.

ok. postaram się jeszcze to sprawdzić.