Drukarka HP PSC1510 - wyrównywanie kaset drukujących

Witam! Mam niesamowity problem. Drukarkę tę posiadam już ze 4 lata. Od jakiś 6 miesięcy używam tylko czarnego tuszu.I mój problem polega na tym że jak włączam drukarkę to od razu chce mi drukować wyrównywanie tuszu. Kiedyś mogłem nacisnąć 3/4 razy anuluj/wznów na panelu drukarki i przestawało wyrównywać. Od pewnego czasu nie mogę włączyć drukarki. Jak ją włączam od razu chce mi drukować a jak próbuję działać za pomocą anuluj/wznów nic to nie daje. Wyskakuje komunikat skończył się papier i nic nie da się zrobić muszę wydrukować czarna kartkę pełną kwadracików na co tylko marnuje tusz. Próbowałem włożyć i zeskanować tą kartkę ( tak jest w instrukcji) ale wyskakuje błąd ze źle włożyłem stronę. I nie wiem teraz co zrobić. Poradzi ktoś coś. Wie ktoś może jak to wyrównywanie wyłączyć? Byłbym bardzo wdzięczny. Tuszu używam pojemnika z zamiennikiem ( poprzedni był oryginalny ale różnicy żadnej nie ma).

Czekam na wasze propozycje.

Dzięki :slight_smile:

Spróbuj odłączyć ją całkiem od prądu. Może to się w pamięci jej zgubi?. Z drukarkami jest trudno doradzać, każdy model ma inny program, i różne czasami dzieją się cuda. Poszukaj na Forum HP co piszą ludzie na jej temat.

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … =c00312577

:lol: :lol: