Drukarka Lexmark 3200 nie drukuje dokumentów

(kordixx) #1

Otóż gdy chcę coś wydrukować, pojawia się ten dymek:

dymekea7.png

Mam dwa Windowsy na osobnych partycjach. Co ciekawe, na tym pierwszym wszystko jest ok, tylko na tym drugim to się pokazuje.

Czy ktoś może zetknął się z takim problemem? Czy jest jakiś sposób na jego rozwiązanie? Z góry dziękuję za pomoc.

Co ciekawe, w menedżerze urządzeń w dziale "porty", w ogóle nie ma portu, do którego drukarka jest podłączona, a jak wspominałem na pierwszym systemie wszystko jest ok.

(adam749) #2

Zainstaluj ponownie drukare.

(kordixx) #3

No już zrobiłem to kilka razy...

(adam749) #4

To może podłącz pod inny port USB.

(kordixx) #5

To jest trocha stara drukarka, tylko na port lpt...

(adam749) #6

Przydałoby się przeinstalować stery od tego portu. Napisz jaką masz płytę główną??

(kordixx) #7

To jest screen z aida 32

aidascreennh6.jpg

(adam749) #8

Dużo mi to mówi...

Ściągnij Everesta i tam zobacz.

(Kozza) #9

Chyba mało kto tutaj ma drukarkę. :slight_smile: Taki komunikat maże świadczyć o tym że istnieją inne dokumenty w kolejce do drukowania. Otwórz Panel Sterowania -> drukarki -> kliknij dwukrotnie na model drukarki, jeśli będą jakieś dokumenty to usuń następnie włącz i wyłącz drukarkę potem restart i zobacz co po tym. Czy drukarka drukuje cokolwiek innego ? wydrukuj coś z painta, czy drukarka drukuje stronę testową ? Spróbuj wydrukować ale ze sterownika to znaczy z aplikacji drukarki :slight_smile:

Przeinstaluj stery do płyty gł a w razie jak drukarka nie odpowiada to zmień we właściwościach port LPT