Drukarka nie działa - drukuje puste kartki

(tacyer) #1

Mam problem z drukarką Canon i350. Gdy chcę coś wydrukować to drukarka pracuje ale wychodzą pyste kartki :frowning: Co się stało prosze pomóżcie i przepraszam za poprzedni post dopiero się ucze :smiley:

(Goodprogram) #2

może tuszu nie masz?

(Danielson) #3

a może dysze zatkane ? Spróbuj przeczyścić programowo.

(Niulek541) #4

nio jak tuszu nie masz to na sucho nie bedzie sie samo drukowało hehehe :mrgreen: :smiley:

(tacyer) #5

Kupiłem nowe tusze i nic :frowning: A w dziale konserwacji dałem wszystko co się dało np.: czyszczenie głowicy drukującej lub czyszczenie rolek, wurównanie głowicy drukującej itp. i dalej ten sam problem wychądzą pyste kartki ale drukarka wydaje odgłos drukującej. :frowning: :?

(Danielson) #6

to może ręcznie spróbuj przeczyścić głowicę.

(tacyer) #7

A jak się to robi?

(Wieslaw Socha) #8

Też tak miałem a teraz działa bo użądziłem nabojowi z tuszem kompiel w spirytusie :mrgreen:

(tacyer) #9

:o Szkoda spyrolu lepiej wypić :mrgreen: A tak na serio to caly toner z tuszem skapales w spyrytusie czy glowice?

(Wieslaw Socha) #10

Głowice samą- wszystko co z metalu i co jest ubabrane w tuszu.

(tacyer) #11

Ale mam tylko zamoczyc czy jeszcze cos przecierac??

(Svilar Dusan) #12

zamocz i osusz

Czy to orginalne tusze czy regeneracja??

jesli to regeneracja to sprawdz czy dysza tuszu jest mokra,jesli nie odklej gorna naklejke (sa tam trzy odwory) przylusz szelnie usta do otworow i ostrorznie az tusz pojawi sie na dyszy.

(M Kupczynas) #13

Spróbuj tego http://druknet.pl/default.aspx?art=365

(Wieslaw Socha) #14

Patyczek do uszu w spirytus i przejedż po głowicy oż wszystkie syfy (zaschnięty tusz) bierze- u mnie pomogło :wink:

(tacyer) #15

Juz jest postep bo na czarno drukuje. Najprawdopodobniej byla zaschnieta glowica z tuszami. Na kolor jr\eszcze nie wiem bo jest w naprawie.

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 22:37

Dobra na czarno podobno drukuje ale na kolor sie nie dalo. Powiedzieli mi ze nawet specjalny plyn do przeczyszczania nic nie zdzialal tylko przelatywal. CO z tym kolorem zrobic? Czy jest terz taka opcja ze juz ta drukara na kolor nic nie wydrukuje? :frowning:

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 22:38

Dobra na czarno podobno drukuje ale na kolor sie nie dalo. Powiedzieli mi ze nawet specjalny plyn do przeczyszczania nic nie zdzialal tylko przelatywal. CO z tym kolorem zrobic? Czy jest terz taka opcja ze juz ta drukara na kolor nic nie wydrukuje? :frowning: