Drukarka nie dziala na Windows Vista

Witam.

Mam problem z moją nową drukarką. Zakupiłem model firmy HP DeskJet F4210. Problem polega na tym że drukarka nie chce drukować tego co jej każę. Bez problemu wydrukuje sobie kartkę do wyrównywania tuszu, ale żeby jakieś zdjęcie albo dokument to nie. Przeinstalowywałem sterowniki, ściągałem nowe, 2h grzebałem w ustawieniach i nic. Ze strony drukarki, wydaje mi się, wszystko jest ok ponieważ po podłączeniu do laptopa z WinXP wszystko śmiga jak należy, na Viscie jest problem. Nie wiem co mogę zrobić.

Z góry dziękuje i pozdrawiam szanownych forumowiczów :slight_smile:

przykromi ale przy twojej viście te sterowniki nie idą i nie pujdą jeżeli nie będziesz miałlepszej wersji lub innego systemu

Czym sie objawia niemożność drukowania ?

Jakiś komunikat o błędach ?

Ostrzeżenia ?

Nie. Nie wyskakuje żaden komunikat, nic.

Na ekranie pojawia się tylko informacja o drukowaniu. Pasek szybko przelatuje i koniec. W dokumentach drukowania (nie pamiętam nazwy folderu, chodzi mi o o miejsce gdzie są dokumenty w kolejce do drukowania) też nic nie ma. Tak jakby wszystko się wydrukowało.

Times ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mi pomógł SP1