Drukarka "nie widzi" tuszu

Hej. Niedawno kupiłam nowe tusze do drukarki HP. Nie tam żadne tańsze zamienniki tylko oryginalne. Po włożeniu nowych tuszów drukarka nie wykrywa czarnego. Za pierwszym razem nie działało, potem działało a teraz znowu nie działa. Teraz żeby cokolwiek wydrukować muszę wyciągać pojemnik z czarnym tuszem. Bo nie dość że drukarka go nie wykrywa to jeszcze uniemożliwia druk kolorem. Drukarka do tej pory chodziła bez zarzutu. Ma niecałe dwa latka. Sprawdzałam paski magnetyczne na obu tuszach i wydają się być w porządku. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. :slight_smile: Pozdro from @ll! :mrgreen: :slight_smile: :smiley: ![-o<

Moje zdanie jest takie że drukarka nie powinna zatrzymywać drókowania tylko poinformować o tym i spytać czy kontynuować. Ja mam tak z moją HP deskjet 3845, tyle że tu moge drukować tylko pokazuje nieaktualne dane o pojemnikach, zawsze pomaga reinstalacja sterowników, szczególnie że mamy drókarki tej samej firmy.

Zrobiłam tak jak napisałeś. Ale nic to nie dało. Ewidentnie winny jest czarny tusz. Non stop mruga kontrolka z tuszu że coś jest nie tak. A aktualny stan pojemników wyświetla tylko tusz kolorowy. Chyba czeka mnie przeprawa drogą reklamacyjną… :frowning: #-o