Drukarka sieciowa problem na Win98 Nie Drukuje

Wiec w pracy pojawil mi sie jakis dzwiny problem.

Mam druarke sieciowa/ksero sharp ar-m160 i wczoraj nie wiadomo z jakich przyczyn pojawil sie probilem ze kazdy dokument wyslany do drukarki nie drukuje sie… w Stanie “w aplikacje drukarki pojawia się” “Usuwanie-Drukowanie” i po chwili znika. Zrobilem nowa druarke sieciowa… i ta dziala tyle ze nie moge jej teraz dodac na kompuetrze z sieci na win98 nie widzi jej… na win xp dziala… i nie wiem co jest nie tak… najlepiej bybylo gdybym wrocil do poprzedniej drukarki nie musialbym latac i na kazdym kompie dodawac nowa drukare… ale nie wiem co sie stalo z ta pierwsza ze nagle przestala drukowac tylko to ‘Usuwanie-Drukowanie’

edit. do tego nie moge znalezc plytki od ze sterownikami i nie moge na win98 zinastlowac sterownikow…

moglbys ktos znalezc mi sterowniki do tej pie%^&*szonej drukarki SHARP AR-M160

Jakies zassalem dwa niby sterowniki Windows-98-PCL5.zip, Windows-98-PCL6.zip ale nie zawieraja one zadnego sterownika.

Jakis postep zainstalowalem jakis sterownik… drukarka dostaje juz dokument do druku ale konczy sie na sending… po chwili blad i sie nie drukuje… nic

EDIT1.

na windowsach xp nowo dodana drukarka dziala a na win98 nie chce =[[ a zyc mi nie dadza jak tego nie zrobie.

OnlyTrue ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif