Drukarka wielofunkcyjna hp1510

Niedawno sobie ją kupiłam, ale mam mały z nią problem. Chodzi mniej więcej o to że podczas skanowania zdjęć bardzo nieładne robi mi paski na tym zdjeciu (już w kompie). Zmieniałam już rozdzielczość i nawet próbowalam już skanować na innym komputerze z ta drukarką. Chciałabym, sie dowiedzieć na czym polega problem, czy na tym że cos jest nie tak a może to że nie za taką cenę jak kupiłam (330zł) nie mam co liczyć na lepszej jakości zdjęcia?

Problem tkwi w oprogramowaniu, HP niedawno wydało update, który znacznie poprawia jakość skanowanych zdjęć. Te paski to pewnie jeden z powodów zrobienia tego upa :slight_smile: Zobacz tego upa, a jak nie pomorze to… przetrzyj skaner ? :smiley:

PS: U mnie ciągle po włączeniu 1510 sam drukuje mi strone testową… sam z siebie, wie ktoś może jak to wyłączyć ? :stuck_out_tongue:

a mi w tej drukarce skaner sie cofa i nie chce iść do przodu mój kolega też tak ma i nie wiem co mam zrobić zeby tak niebyło

A nie czasem stronę do ustawienia skanera? Mi właśnie takie coś drukuje po włączeniu. Na tym jest instrukcja. Trzeba położyć na skaner to co wydrukowało i wcisnąć skanuj.

Ja tak nie mam :stuck_out_tongue:

Na tej stronie: http://druknet.pl/forum.aspx?zakl=forum

wpiszcie w Wyszukaj na forum np. 1510 a pogłębicie wiedzę nie tylko o tych drukarkach.