Drukarka

Poszukuję drukarki atramentowej, któr nadaje się do mieszkania ( nie jest duża). Koniecznie bezprzewodowa. Drukuję niezbyt często i niezbyt dużo - tusz nie może zasychać. Mono i kolor, ale pod warunkiem, że nadaje się do zdjęć na standardowym papaierze fotograficznym ( i nie ma problemu w wciąganiem papieru). Biorę pod uwagę Canon ip4500 ( bardzo głośna?), HP k5400 lub HP Photosmart D 5460 lub D 7360. Proszę o rade! !!

Nie bierz HP. Miałem kilka drukarek od nich, bo często dają je w zestawach, albo jako prezenty do czegoś co się kupi. Wszystkie szybko się psuły, lądowały w serwisie i wracały tylko po to by znowu były jakieś problemy. No i podajnik papieru jest w HP do niczego. Że już o cenach tuszu nie wspomnę. Dlatego szczerze odradzam cokolwiek od HP.

Na temat Canona niewiele Ci powiem bo nie miałem. Widzę tylko, że ten model ma taki podajnik papieru od góry, czego ja bardzo nie lubię. Zajmuje to sporo miejsca, jest mało praktyczne, bo brzydko wygląda i mało kartek się mieści. Za to tusze ma ten model tanie. Czy jesteś pewien, że Canon ip4500 ma wifi?

Polecałbym Ci Brothera DCP-770CW. Podajnik papieru u dołu, duży wyświetlacz, tanie tusze. Mam podobny model, wcześniej miałem prostsze modele tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Drukuje bardzo ładnie i szybko, choć w trybie fast jest dość głośna.

Nie wiem po co Ci ten tryb WiFi w drukarce. Drukowanie przez sieć zawsze będzie stwarzać mniejsz lub większe problemy :wink: Ja mam w domu tak, że drukarka jest podłączona przez USB do kompa i ten ją udostępnia laptopom. Działa jak złoto.

i_ve , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bierz Canona mam od nich 1 drukarkę iP1500 kupiona w 2005r. i ani razu nie znalazła się w serwisie. Bardzo solidna firma.