Drukarka!

(Koks497) #1

Witam !

Mam problem z drukarka HP. (PSC 1315)

Problem polega na tym ,ze gdy wlaczylem czyszczenie wkladow z tuszem drukarka chciala wydrukowac strone abym zobaczyl czy takie czyszczenie mnie zadowala no i niemialem wlozonej kartki :frowning: :frowning:

I od tamtej pory w prawym dolnym rogu widnieje mi taka ikonka drukarki i sa tam pokazane dokumenty ktore sa przeznaczone do druku .....ten wlasnie dokument jak wlaczam aby sie drukowal (ta proba po czyszczeinu) to sie niedrukuje :frowning:

Niemozna go ani przerwac ani nic z nim zrobic :frowning:

Co uniemozliwia mi drukowanie ....

Juz kiedys tak mialem tylko to ,ze podczas drukowania przerwalem proces no i drukarka niechciala nic drukowac ...problem tkwil w tym ,ze poprostu sie wylaczyla i trzeba bylo w sterowaniu systemem ja wlaczyc .

Pomocy !

Z nerwow juz myszke rozwalilem :evil: :evil:

(drukarka jest sprawna wiec niepiszcie mi abym oddal ja do serwisu )

(Qbek50) #2

wywal ją od razu przez okno - żart :wink:

a tak na poważnie to odinstaluj stery i zainstaluj ponownie - nie powinno być już żadnych dokumentów do drukowania 8)

(Koks497) #3

Ale ta ikonka jest windowsowa :frowning:

Wydaje mi sie ,ze to jest zapisane w jakims katalogu od windy :frowning:

Jak wywalic te stery ?

(Qbek50) #4

jeżeli jest to ikona windy to powinienes mieć opcję anuluj drukowanie - albo usunąć dokumenty do drukowania z listy. Ja też kiedyś takie coś miałem i mi sie udało usunąć dokumenty z listy.

odinstaluj stery od drukarki i zainstaluj ponownie. Panel - dodaj/usuń 8)

(Koks497) #5

No wlasnie ten problem polega na tym ,ze niemoge tego wywalic :frowning:

Jestem pewien na 100 % ,ze to ikona windy .....reinstal sterow tu niepomorze :frowning:

(Monczkin) #6

spróbuj tak -->

prawoklik na drukarce (panel sterowania - drukarki) --> właściwości --> zawansowane --> nowy sterownik --> jeśli masz płytkę ze strami do niej to ok., jeśli nie to zassaj z netu najnowsze i wskaż ich lokalizację

(Qbek50) #7

u mnie to tak wygląda:

clipboard011fq.jpg

(Koks497) #8

U mnie podobnie :frowning:

Tylko klikam na abbrechen i dupa :frowning: (anuluj)

(Damian) #9

A że tak głupio spytam, czy po restarcie komputera, dalej to masz ?

(Qbek50) #10

w panelu sterowania -> drukarki - usuń ją - odinstaluj stery, reset budy - i ponowna instalacja - może coś pomoże :frowning:

(Koks497) #11

tak :frowning:

Przeinstaluje i wtedy zobaczymy :frowning:

(fiesta) #12

Drukarkę również by pasowało resetnąć, bo w jej pamięci również siedzą niewydrukowane strony 8)

(Monczkin) #13

a tempa kolega poczyścił ??

może tu jest przyczyna, że gdzieś on siedzi i się dobija :smiley:

(Koks497) #14

masz n mysli wylaczyc z pradu ?

Juz to zrobilrm :frowning:

Wylaczylem tez z sieci i dalej kupa :frowning:

A jak tego tempa przeczyscic ?

(Damian) #15

Start>>>uruchom>>>%temp%

Start>>>uruchom>>>temp

(Koks497) #16

I to wszystko wywalic ?

(Monczkin) #17

tak

(m89) #18

drukarki HP czasem fiksują odłącz ją od prądu i od kompa ,

odinstaluj ją z systemu razem ze sterami. potem zainstaluj ją na nowo a potem stery do niej(to wszystko bez jej podłanczania wybierasz model z drukarki w panelu sterowania >> dodaj drukarke) potem ją podłączysz i powinno być cacy (miałem ten sam problem z hp c640) i takie coś mi dopiero pomogło

(Koks497) #19

A wiec pomogl reinstal tylko ,ze gdy instaluje odrazu na nowo oprogramowanie to w ktoryms tam procencie mi wywala blad o takiej tresci :

MDAC 2.8 RTM .....i jest napisane ...ten skladnik niejest kompatybilny z twoim systemem ...a na plycie jest wyraznie napisane ,ze jest pod Win XP !

O dziwo drukuje .....ale juz nieskanuje ...(drukarka wielofunkcyjna) ...

I co to teraz moze byc :expressionless:

Przeczyscilem teraz pieknie system z syfu pozostawionego po hp ...(rejestr i wszystko) zobaczymy .

(m89) #20

coś się w systemie namieszało. o ile wiem do skanera soft oddzielnie idzie spróbuj jego nazwe wyszukać w rejestrze i wywalać(po deinstalacji jego)