Drukarka

(Loocyasz) #1

Od pewnego czasu mam problemy z drukarka. Zaczęły się one po zainstalowaniu nowego systemu. Od tamtego momentu drukarce pomieszały się kolory tzn. czerwony i pomarańczowy drukowany jest na żółto, fioletowy na niebiesko, brązowy i szary na zielono, ciemny i jasny niebieski na niebiesko w jednym odcieniu, a różowy w ogóle. Jedynie żółty, zielony i czarny są drukowane w swoich kolorach. Gdy rysunek czarno-biały chce drukować w odcieniu szarości drukarka drukuje na zielono. Problem ten raczej na stówę nie wynika z braku kolorowego tuszu w kartridzu, ponieważ drukowane kolory są dobrze widoczne bez przerw czy ubytków. Ponadto kartridz nie był wyjmowany, wiec nie mogło dojść do pomieszania kolorów w jego wnętrzu. W mordę jeża nie wiem jak się za to cholerstwo zabrać. Dlaczego tak się dzieje? Pomóżcie please!J. Przy okazji oprócz wyżej wymienionych kłopotów z drukowaniem, od czasu kiedy zmieniłem na nowy system (windows98, przedtem tez był ten sam) nie mogę się zalogować na pocztę onetu! Strasznie dziwne bo przecież hasło i login mam głęboko wyryte w mózgownicy i na pewno wpisuje prawidłowe. I jeszcze klawiatura nie chce używać polskich znaków! Wyszukałem w opcjach klawiatury polskiego języka, ale jest bez zmian dalej tak jak było czyli bez polskich znaków ą, ż, ó itd. I jeszcze jedno komputer nie chce się ponownie uruchamiać. Za każdym razem, gdy chce zastosować takie wyjście - zawiesza się...Czy ktoś zna przyczynę tych problemów i może mi pomoc??? Za wszelka pomoc Wielkie Dzięki. pozdrawiam

(Czr R1) #2

Witam

Co do klawiatury to wejdz w panel sterowania====>Klawiatura===>i tam masz opcje jezyk polski to ustaw na POSLKI PROGRAMSISTY bym Ci opisal dokladniej jak to zrobic ale juz dlugo nie mialem 98 i nie pamietam jak to dokladnie szlo...

A co do drukarki to zainstaluj najnowsze sterowniki lub te ktore masz przy plycie i sproboj ustawic ustawienia domyslne jakby nic nie dalo tylko zainstalowanie sterownikow...

A co do wieszania sie systemu to nie wiem raczej nie moge Ci pomoc...

Pozdrawiam Czery

(fiesta) #3

Trochę namotałeś w jednym topicu aż tyle problemów :o :o :o

Odnośnie drukarki spróbuj odinstalować sterowniki i zainstalować ponownie. Jak to nie pomoże sprawdź drukarkę na innym komputerze.

Odnośnie polskich liter musisz zmienić układ klawiatury na polski programisty.