Drukarki

mam problem z drukarka nie wiem co nie tak daje zeby cos wydrukowala to raz drukuje a raz nie i nie mowcie ze to albo papieru nie ma albo tuszu to wszystko jest nie wyswietla mi sie komunikat w takim stylu tylko jakis blad a czasami przy drukowaniu jak juz drukuje to piszczy rowniez ze skanerem mam cos nie tak wolniej niz kiedys drukuje co sie stalo jak temu zaradzic i czasami przy skanowaniu zmienia kolor na zółty …?? :frowning:

odinstaluj sterowniki od drukarki i scanera i zainstaluj obydwa urzadzenia ponownie. Powinno pomóc.

Jezeli neinstalacja sterownikow nie pomoze to popatrz na kble jezeli masz USB to moze byc przyczyna a jesli zwykle to i tak sprawc na wtyczki

Spróbuj tez sciagnac najnowsze sterowniki ze strony producenta.

a co z tym usb ja chyba mam usb i jaki moze problem byc … :? zle podlaczone czy co :frowning:

Sprawdź, czy masz dobrze podłączone, czy nie jest przypadkiem za luźno :slight_smile:

tylko ze czasem drukuje to nie wiem czy sprawdzac … bo jakby zle podpiete to chyba by nie drukowalo wogule albo jak luzno dokladnie nie wiem :? a wy co o tym sadzicie 8)