Drukowanie obustronne - HP k550

Mam drukarkę HP k550. Nie obsługuje ona automatycznego drukowania dwustronnego. Gdy chcę wydrukować obustronnie w trybie ręcznym (za pomocą sterowników drukarki - inaczej się nie da) np. stronę internetową, klikam na Drukuj>Podgląd wydruku>Drukuj>Preferencje>Wykończenie>Drukuj na obu stronach (ręcznie)>Zachowaj układ, klikam OK, a potem Drukuj. Najpierw pojawia mi się informacja o druku dwustronnym, żeby przekręcić stronę itd. potem drukarka powinna drukować najpierw strony nieparzyste od końca, powinienem przełożyć papier, kliknąć OK i powinna drukować strony parzyste, ale mi drukuje na osobnych kartkach najpierw strony nieparzyste a potem od razu parzyste - nie robi przerwy na przełożenie kartek. Przy drukowaniu np., z Worda jeżeli zaznaczę w oknie Drukowanie>Ręczny Dupleks to drukuje dobrze - bez użycia drukowania dwustronnego za pomocą sterowniów. Do drukarki nie były dołączone sterowniki do Visty - Vista sama zainstalowała “uniwersalny” sterownik - próbowałem go reinstalować ale to nie pomogło. Co mam zrobić?

Dodane 01.08.2009 (So) 11:46

Proszę o pomoc.