Drukowanie-problem

Zakladalam juz pare postow na temat mojej nieszczesnej drukarki i choc wyczytalam chyba wszystko co bylo mozliwe,dalej mam problemy.Ostatnio np.jest tak,ze drukuje ze stron www +PDF ale za Chiny nie chce z notatnika,Worda a dzis chcialam przedrukowac tresc maila i wychodza mi same niewyrazne kreski,bez tekstu.Moze trzeba cos extra ustawic?-drukarki to moje slaba strona,nie wiem w czym tkwic moze problem.

Mam hp-psc 1315(wielofunkcyjne)-moze ja przeinstalowac bo i z kopiowaniem tez mam cyrk-dawniej moglam zrobic bez problemu ksero,teraz nie.Udalo mi sie tylko skserowac zdjecie ale nie przypominalo w niczym oryginalu-kolory inne i kreski poziome na wydruku.Moze ktos ma podobne urzadzenie i moze mi pomoc bo juz nie mam siły. :frowning:

Nie wiem co robiłaś ,ale bym zapytał o sterowniki może najnowsze by pomogły.Zobacz ;

HP Polska

Stronke znam,ogladalam ja,teraz tez ale zebym tak wiedziala na 100% co mam stamtad sciagnac to nie powiem.Musialabym odinstalowac drukarke i potem najpierw zaczac od instalki sterow,tak?Mam wszystko na plytce dolaczonej do drukarki,ona nie ma jeszcze roku i jest na gwarancji to mozliwe w ogole,ze stery sa do zmiany?

Tu masz sterowniki 4.2.0 tylko wybierz system

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … =pl&cc=pl&

A jakie masz zainstalowane to nie wiem,te co podaję to są z sierpnia 2004r i na obecną chwilę to najnowsze

Sprawdz u siebie

Pomocnik druku ->narzędzia ->aktualizacja opragramowania ->aktualizacja sterownika i będziesz miała podaną wersję jaką masz zainstalowamą; jak inną niż 4.2.0 to uaktualnij do wersji 4.2.0

Złączono Posta : 19.10.2005 (Sro) 14:30

Jak masz windowsa Xp z sp2 to jest możliwe

Odłącz drukarkę na jakiś czas od zasilania i od kompa (kilka minut).

Podłącz ponownie i wydrukuj stronę testową.

:okulary:

sterownik29un.th.jpg

sterownikhp6me.th.jpg

hplokalizacja9dx.th.jpg

Zrobilam pare screenow z drukarki ale zastanawia mnie to,ze na trzecim nie ma lokalizacji,jest puste pole…chyba tak nie powinno byc?

Wersji aktualnego sterownika nie moge znalezc,wyczytalam w pomocy technicznej,ze trzeba to sprawdzic jakas komenda w systemie 32.Jest jakis inny sposob,zeby okreslic te wersje sterownika?

P.S.Strone testowa drukuje ok,moge jeszcze raz sprawdzic.-Niestety,mylilam sie!Str testowa ma wyrazne tylko “Windows XP Strona testowa drukarki”,ale tekst ponizej jest zamazany i nie do odczytania!

Powinno - u mnie jest tak samo:

14gq.png

Zmienialam post powyzej w trakcie odpowiedzi,niestety str testowa,jak pisze wyzej w poscie jest do …bani :!:

Start ->wszystkie programy ->hewelett -packard ->asystęt tego urządzenia ->narzędzia ->aktualizacja opragramowania ->aktualizacja sterownika i będziesz miała podaną wersję jaką masz zainstalowamą; jak inną niż 4.2.0 to uaktualnij do wersji 4.2.0

Chyba juz blisko "szczescia"ale nie wiem,ktory plik "inf"mam wybrac bo jest ich kilka…

hpsterownik3jz.th.jpg

hpster21kk.th.jpg

Obcial mi sie troche obrazek,wklejam pelniejszy

ster35rq.th.jpg

Jagodka

Zrób dokładnie to co napisałem

sysdiag1pg.th.jpg

sysdiag23xl.th.jpg

Znalazlam jedynie tylko takie informacje.Asystent podaje to co na screenie,narzedzi tam nie ma.

ashp8db.th.jpg

Jagodka a może w ten sposób dojdzieny do celu

podaję na przykładzie drukarki HP

18lu.th.jpg

20le.th.jpg

i dalej tak

Niestety,ja mam urzadzenie wielofunkcyjne i u mnie jest zupelnie inaczej,nie mam tych funkcji,ktore sa u Ciebie…asystent diagnostyczny-tak wyglada jak w poprzednim poscie,narzedzi brak ale jest tam jakies info o sterowniku.

drukarka6aq.th.jpg

To zobacz na Hp software Update to powinno chyba uaktuanić twoje oprogramowanie

To tu jeszcze poczytaj

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/docu … =c00287265

Złączono Posta : 21.10.2005 (Pią) 8:57

I tu

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/prod … 568&dlc=pl

Wreszcie udalo sie poprawnie zainstalowac drukarke-po odlaczeniu modemu Neo z kompa!Widocznie to bylo przyczyną.

Jedna aktualizacja powiodla sie ale inne nie chca wejsc,probowalam pare razy i jest tak jak na screenie-co moze byc powodem?

akthp4vg.th.jpg

A dopuściłaś program aktualizujący oprogramowanie HP w firewallu ??

W Kerio wszystko jest ok,napisalam,ze jedna aktualizacja przeszla a te,ktore sa na screenie niestety nie.Znalazlam jednak taka informacje na str HP