Drukowanie w Vista :/

Mam problem z drukowaniem. Urzadzenie (hp psc 1210) robi mi niechciany cień pod drukowanym tekstem :confused:

Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale zjawisko to występuje. Początkowo sądzieł, że jest coś nie tak z dyszą w cardridge’u ale jak się okazuje - im większa czcionka tym cień dalej oddalony :confused:

Czy wiecie co może być źle ?

Jest to bardzo irytujące, nie moża dobrze drukować tekstu :?

A ja mam HP PSC 1400 i czasami nie chce poprostu drukować, można wysyłać do drukowania i nic, nawet w tym okienku gdzie powinny być pliki wysłane do drukowania, nie ma nic. A jak wejdę do ustawień drukarki i tam klkne by drukował strone testową to drukuje. Nie wiem od czego to jest zależne.

Ja mam HP PSC 1510.

thomasg73 - ustaw drukarke urzadzenia jak drukarke domyślną.

sceri - mi wogóle dziwnie wygląda czcionka po wydrukowaniu w Windows Vista.

Miałem tak ustawione… Ale wiecie co? przeprosiłem się z XP-kiem, jest jakiś taki szybszy. Nie wiem kiedy znów zainstaluje viste, szkoda było 100 euro… spróbuje jak wyjdzie SP1… pozdrawiam wszystkich Vista user-ów

Ja mam hp 3650 i mi działa bezproblemowo na Viście jak na xp

Dobrze, ale omawiamy konkretny problem założyciela tematu

Spróbuj poszukać na stronie HP jakie sterowniki wbudowane w stystem są odpowiednie dla Twojej drukarki. Ja miałem spore problemy z HP 5150 jednak na stronie HP właśnie napisali, żeby wykorzystać wbudowane w Viste sterowniki HP 5600. Drukarka znowu wróciła do żywych.

sceri , jaką czcionką pisałeś? tą nową w Viście, czy starym Times New Roman albo Arial?