Drukowanie z IE i Qutlooka w WIN98SE

Czy ktoś spotkał się z problemem drukowania z IE6.0 i Qutlooka 6.0 - wogóle nie można z nich nic wydrukować.

Zaznaczam że na innych programach drukowanie działa bez problemu.

Programy zostały przeinstalowane i nic.

Proszę o ewentualne pomysły.

Tak mnie zaintrygowałeś, iż niezwłocznie dokonałem prób…nie ma żadnych problemów, i przyznam się że Twoja informacja jest pierwszą tego typu z którą się spotkałem.

I ja też w swojej długiej praktyce z czymś takim się spotkałem na WIN98SE.

Jest parę podobnych problemów w sieci,ale nie ten.

http://support.microsoft.com/?kbid=224202

Podejrzewam uszkodzenie pliku lub jego zmiane lub brak,jakiś wpis w rejestrze,szkodnik który blokuje.

A szkodników było dużo.

Tak więc czekam dalej na sugestie.

a może je odinstaluj miałem też problem z IE, w którym zresztą mi pomagałeś u mnie pomogło odinstalowanie być może na starszej wersji, która powinna być po odinstalowaniu 6.0, będzie działać.

Nie ma możliwości downgarade IE.

Nie do końca. Mam CD-reklamówkę Netii z min. instalką IE6 którą można opcjonalnie odinstalować (podczas instalacji program pyta czy zostawić taką możliwość). Ale zgadzam się że to raczej jakiś ewenement bardziej niż reguła :slight_smile:

Od kiedy zobaczyłem kto jest autorem tematu, to nie mogę się wprost powstrzymać od napisania paru zdań w stylu: “Jaki system.”, “Podgląd zdarzeń i jakie błędy.” albo czegoś podobnego - obowiązkowo bez pytajnika na końcu :wink: :slight_smile: Ale JN nie daje jak zwykle szans - wszystko wiadomo od początku…

Miałem kiedyś jaja z drukarką w kombinacji: laser + LPT. też drukowała wybiórczo. Jeśli jest tak podpięta radze sprawdzić czy kabel jest prawidłowy - ilość żył bywa różna, a wyglądają tak samo. Oczywiście jak chodzi ppod USB to problem odpada. I wtedy, może się mylę, ale czepiałbym się w pierwszej kolejności sterów. Powodzenia :slight_smile:

Teoretycznie można odinstalować IE 6.0 bo WIN98SE posiada wersję oryginalną IE5.0,ale ja tego nie robiłem w tym kompie.

WIN98SE ładnie pracuje na IE6.0 i nigdy nie było problemu.

Wersje IE5.0 zostawia się na słabych kompach,ponieważ wersja IE 6.0 jak bardziej wymagająca i bardziej obciąża system.

Faral

Na każdym innym programie drukarka działa,więc z nią niema problemu.A drukarka to HP 640C lub podobna.

Ale dzięki za zainteresowanie :smiley: