Drukowanie zdjęć na HP Deskjet F300

Mianowicie chcę sobie podrukować zdjęcia na urządzeniu wielofunkcyjnym HP Deskjet F300, ale jest pewien problem. Wrzucam sobie do Worda dwa zdjęcia na kartkę (format zdj, 10x15) biorę drukuj , ustawiam wszystko: że chce drukować zdjęcia z białym obramowaniem/jakość najlepsza/papier fotograficzny itp… No i biorę drukuj… Pierwsza kartka (dwa zdjęcia) wyszły dobrze a następne już nie idą. Ustawiam wszystko tak samo… Dodam, że każdego dnia tak się dzieję. Jedną kartkę wydrukuję a drugiej już nie mogę. A reakcja drukarki jest taka… Gdy już ma się drukować ta druga kartka nie ma żadnej reakcji tak naprawdę… Nie raz coś pokręci i pustka… Ale na pasku zadań tam przy zegarku pokazuję się, że jeden dokument oczekuje na “nazwa użytkownika komputera”… I tak każdego dnia… Próbowałem po każdym drukowaniu czyścic kompa Ccleaneram ale to nic nie daje : / Ma ktoś na to jakiś pomysł ? Sterowniki są ze strony producenta… Najnowsze.

A nie możesz drukować przez HP Photosmart Premier?

Nie.

Dziś znowu to samo! : /

Wydrukowałem o dziwo aż 2 strony ze zdjęciami a trzecia się zaciela w połowie : /