DSL DIALOG - Konfiguracja (win XP)

Witam forumowiczow

Czy moglby tu ktos krok po kroku opisac konfiguracje polacznia dsl z dialogu w win xp (co i gdzie wpisac) ? Jakos nie moge sobie z tym poradzic. Na ich stronie nie ma instrukcji, w googlu tez nie udalo mi sie tego znalezc.

Moze byc nawet na maila odpowiedz, w jakiejkolwiek przystepnej formie, to moze sie tez innym przydac.

Z gory dzieki temu co sie napracuje :slight_smile:

To słabo szukasz: http://www.dialog.pl/dialog/internet/in … _winxp.zip -tutaj masz opisane jak krok po kroku skonfigurować takie połączenie :stuck_out_tongue:

A opisane to jest na stronie Dialog-u : http://www.dialog.pl/dialog/internet/in … hp?id=4#30

http://stefe75.webpark.pl/

A wlasnie ze szukam dobrze - linki podales do konfiguracji polaczenia przez zwykly modem a dsl wymaga o wiele wiecej trudu, przynajmniej jesli sie to robi po omacku pierwszy raz i to nie sa swoim kompie :frowning:

Mondzio-napewno sprawdze

Niebardzo wiem z czym masz problem w tym ustawieniu DSL.Wybierasz właściwości karty sieciowej w TCP/IP we właściwościach wpisujesz IP, maske bramke i DNS-y i to wszystko.Łączy sie automatycznie.

Ja nie chce byc zlosliwy, ale jakbym to dobrze zrobil to bym nie prosil o pomoc. Wpisalem to co trza ale sie nie laczy wiec cos zle zroblem i myslalem ze moze ktos ma gdzies w necie jakas instrukcje, bede probowal setny raz ale trace cierpliwosc, jakby co to zostanie mi tel do biura obslugi ale tu mam zle przeczucia.

pierdoły opowiadasz… pdano ci link do mojej stronki stefe75.webpark.pl… tam jest opisane co trzeba wpisac, dodatkowo jak podzielic lacze na dwa kompy.

wystarczy wpisac we wlasciwosciach karty sieciowej dane, ktore podal provider i to wszystko co trzeba zrobic… czyli IP, maska podsieci i adresy DNS. oczywiscie warunkiem jest posiadanie i zainstalowanie karty sieciowej 10/100 Mbit z wejsciem Rj45.

Złączono Posta : 27.09.2005 (Wto) 10:54

a moze nikt tutaj nie jest jasnowidzem i nie wie co juz zroviles i co gdzie wpisywales… jak zadajesz pytanie to podaj jak najwiecej danych… nie pisze tego zeby byc zlosliwym.

No ja juz nie wiem co mam wiecej pisac, przeciez napisalem ze szukam instrukcji krok po kroku. Normalnie szkoda slow, jak masz statowac to nic nie pisz, przeczytaj lepiej moj pierwszy post, ja naprawde nie chce byc zlosiwy, jak ktos ma dsl w dialogu to wie co i jak i wiecej inf mu nie trza, bo moze napisac co i gdzie wpisac.

i po co mi lacze na dwa kompy skoro mam jeden ? heh, poszukam pomocy u kogos kompetentnego

ja nie chce byc zlosliwym ale jestem zmuszany, ehhh

prosze o zamkniecie i usuniecie tematu

Chyba rzeczywiscie prosciej sie nie da tobie wytlumaczyc jak to skonfigurowac. Bo zamienia sie to powoli w dywagacje.

czowieku, ty nie jestes zlosliwy tylko niekumaty?

przeciez napisalem ci co trzeba wpisac (klania sie czytanie ze zrozumieniem).

a tutaj cytat z mojej stronki

i obrazek tez z tej stronki

1.png

niczego innego sie tam nie robi… wiec chociaz sie wysil i wpisz co trzeba.

a tak w ogole ja tez kiedys nie mialem tego lacza… musialem je skonfigurowac sam… robilem to wlasnie w ten sposob.

pomoz komus to jeszcze cie opluje… ehh

i dokładnie tak ma być. Można jeszcze spróbować wyłączyć zaporę systemową