Duch na zdjęciu WTC?

(Blady2012) #1

Przyjrzyjcie się temu zdjęciu z artykułu interii dziwny jest dym, wygląda jak twarz starej i przerażonej kobiety

(marcin82) #2

W którym miejscu?

(Piksel14) #3

pewnie po prawej

(Loczek__16) #4

Ja niczego tam nie dostrzegam, mógłbyś jakoś zaznaczyć to miejsce?

btw. ciekawy ten filmik dwudziestoparo minutowy. Pierwszy raz go widzę. Tylko czemu podczas ważniejszych momentów ktoś używał pauzy podczas nagrywania.. :frowning:

(Drobok) #5

Nie wiem czy to to, bo w końcu to nie mój top xD

http://zapodaj.net/cb85b0a33e7a.jpg.html

(Blady2012) #6

Proszę, zaznaczyłem to miejsce

(Drobok) #7

btw jak się przyjrzysz to na każdej focie coś jest >> podróba xD

Niekoniecznie podróba. Jak się dobrze przyjrzeć jakiejś chmurze czy też chmurze dymu, to przy odrobinie dobrej/złej woli zawsze można dojrzeć to co się chce.

(Jim1961) #9

Ten dym to bardziej postać Gargamela wyglądającego z lasu i patrzącego w stronę gruzu. Wyobraźnia - piękna sprawa.

(Crow86) #10

Ludzki umysł ma tendencję do wyszukiwania pewnych wzorców, odnajdowaniu regularności, zależności między pewnymi kształtami, podobieństw. Duży wpływ ma też sugestia innych osób - tak rodzą się "cudowne wizerunki" w plamach na ścianie, lub czymś takim :). Aby uprzedzić ataki na moją osobę: ten post nie ma na celu obrażania kogokolwiek, jedynie zobrazowanie omawianego zjawiska.

(fiesta) #11

Punisher2010 , i tak dobrze że ta babka na zdjęciu nie "wyłazi z ekranu" .......

To by była dopiero sensacja :stuck_out_tongue: