Duplikat karty SIM (Orange Go) - w jaki sposób?

(Groldominika) #1

Szukam na stronach orange.pl i nie mogę znaleźć informacji. Czy istnieje możliwość wyrobienia duplikatu karty SIM w ofercie Orange Go na kartę? Jeśli tak to ile to kosztuje i czy do obojętnie w jakim salonie orange to załatwię?

PS.: Jeśli mam dwie karty SIM (duplikat) i włożę je do dwóch telefonów wówczas w przypadku otrzymania sms czy też ktoś dzwoni wtedy oba telefony to odbierają?

(Sidhmor) #2

Kogo chcesz podsłuchiwać?? Bo nie uwierze w żaden wykręt typu, chcę mieć możliwość gadania z dwóch fonów. Na 99% nie ma takiej możliwości jeżeli chodzi o ofertę na kartę. Niby jak udowodnisz, że to Twoja karta?? Przecież na tej zasadzie każdy mógłby każdego podsłuchać.

(Groldominika) #3

LOL nawet mi to do głowy nie przyszło. Ale skoro tak myślicie to popytam gdzieś indziej.

(Stały_bywalec) #4

Jeżeli jedna karta jest zalogowana do sieci to druga automatycznie odpada (nie łączy się). W ofercie na abonamet (nie pamietam w jakiej sieci, ale ceny są podobne kosztuje to od 50-60 zeta) Ale to w razie zagubienia lub zniszczenia karty SIM.

(Kmnet) #5

@Sidhmor - chyba coś Ci się pomyliło :). Jak napisał Stały_Bywalec- dwie się nie zalogują.Chyba że Ty znasz jakiś sposób :wink:. To nie CB radio że można podsłuchiwać. Poza tym w sumie to też by mi się przydała sklonowana karta: jeden telefon na co dzień,a na poligony jakiś stary rzęch,bez przekładania.