Duplikat karty SIM (Orange Go) - w jaki sposób?

Szukam na stronach orange.pl i nie mogę znaleźć informacji. Czy istnieje możliwość wyrobienia duplikatu karty SIM w ofercie Orange Go na kartę? Jeśli tak to ile to kosztuje i czy do obojętnie w jakim salonie orange to załatwię?

PS.: Jeśli mam dwie karty SIM (duplikat) i włożę je do dwóch telefonów wówczas w przypadku otrzymania sms czy też ktoś dzwoni wtedy oba telefony to odbierają?

Kogo chcesz podsłuchiwać?? Bo nie uwierze w żaden wykręt typu, chcę mieć możliwość gadania z dwóch fonów. Na 99% nie ma takiej możliwości jeżeli chodzi o ofertę na kartę. Niby jak udowodnisz, że to Twoja karta?? Przecież na tej zasadzie każdy mógłby każdego podsłuchać.

LOL nawet mi to do głowy nie przyszło. Ale skoro tak myślicie to popytam gdzieś indziej.

Jeżeli jedna karta jest zalogowana do sieci to druga automatycznie odpada (nie łączy się). W ofercie na abonamet (nie pamietam w jakiej sieci, ale ceny są podobne kosztuje to od 50-60 zeta) Ale to w razie zagubienia lub zniszczenia karty SIM.

@Sidhmor - chyba coś Ci się pomyliło :). Jak napisał Stały_Bywalec- dwie się nie zalogują.Chyba że Ty znasz jakiś sposób ;). To nie CB radio że można podsłuchiwać. Poza tym w sumie to też by mi się przydała sklonowana karta: jeden telefon na co dzień,a na poligony jakiś stary rzęch,bez przekładania.