Duża czcionka w Gadu-Gadu

Wczoraj zainstalowałem od nowa gg z powodu sformatowania dysku. Kiedy zainstalowałem go pojawił się problem. Pojawiły się duże litery co mnie zdenerwowało. W ustawieniach próbowałem zmienić czcionkę i nic nie pomogło. Przeinstalowałem i nic. Usónołem, zainsalowałem i też klapa :frowning: Co mam z tym zrobić???

Odinstaluj>przeczyść rejestr>Zainstaluj>Sprawdź

A gdzie się przeczyszcza rejerst??

Programem jv16 PowerTools :wink:

Duże litery w jakim sensie? W oknie głownym programu na liście kontaktowej?

Jeśli tak to pewnie wina tego iż masz gg w wersji 7.0.20…

zainstaluj 7.0.23 i wsio powinno być ok.

zainstalowałem w wersji 7.0.23 i to samo :frowning: W innych wersjach tak samo są te duże litery. Aha chciałem wspomnieć że w tej najnowszej wersji wyskakuje error 26b30. Co to znaczy?? :cry:

ja przez ten error odinstalowałm gg i zainstalowałm znów i pojawiły mi się teraz duże litery które mnie też wkurzają…:confused:

pytanie czy próbować dalej żeby wszytsko wróciło do normy czy lepiej zostawić tak jak jest żeby więcej nie spsocić…hihi

cieszy mnie że nie jestem sama z tym problemem

pozdrawiam

hmmm bład ten występował w wersji 7.003 beta - ściągnij wersję i powiedz czy bład nadal występuje.

A co do samego problemu czcionki - szukałem, szukałem i nic nie znalazłem. Wszędzie piszą że tego problemu nie da się usunąć i występuje dośc nielicznie.

Moze to być wina choćby driverów do karty graficznej ale głowy nie dam sobie uciąć.

PS. a w wersji 6.1 dzieje się tak samo?

Właśnie tą wersję najnowszą mam i instalowałam ją ponownie. Podejrzewam, że to robota jakiegoś fajnego wirusa, który ma związek z komunikatorami:(Mam avasta, ale nie wyłapał nic:(

przeskanuj komputer pandą, kasperskim i nodem on-line, spybotem, ad-aware, a potem

wklej loga z hijachthis do działu bezpieczeństwo

http://www.forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

to powinno wykluczyć działanie wira :slight_smile:

KacperP : zainstaluj nowe stery od k.graf i ustaw rozdzielczość:P

Nagrałem na płyte folder z gg i przekopiowałem spowrotem i zadziałało!! :mrgreen: Dzieki za pomoc