Duża ilość odebranych bajtów(b.wolny internet)

Witam,

tak jak w tytule moim problemem jest bardzo wolny internet. Wszystko zaczęło się wczoraj, myślałam, że to tylko takie przeciążenie chwilowe, jednak problem dalej występuje. Strony w najlepszym wypadku ładują się nie mniej niż minutę, o ile w ogóle się załadowują(strona chwilowo niedostępna itd). Około miesiąca temu robiłam optymalizację systemu, wszystko przyspieszyło i do tej pory nie było problemów. Dzisiaj zauważyłam ikonkę aktualizacji. Po 2,5 godzinach było 74% pobranej aktualizacji po czym ikonka znikła, pojawiła się za jakiś czas z 60 procentami, znikła, i tak w kółko. Nie robiłam skanów, bo nawet nie wiem czym w tym wypadku bym mogła, a na kilkugodzinny skan aviry nie mogę sobie w tej chwili pozwolić.

Załączam screen połączenia internetowego i przy okazji próby dobicia się do forum. Normalnie liczby odebranych i wysłanych bajtów są podobne, a dziś w pewnym momencie wynosiły mniej więcej 2 mln wysłanych i około 330 mln odebranych.

http://img109.imageshack.us/img109/3482/problemvt.jpg

ps. Piszę post drugi raz, bo przy wysłaniu znowu strona była chwilowo niedostępna…

Na fotce jest 35 MB danych odebranych,więc nie jest to dużo.W tym czasie również miałem aktualizację.

No tak, ale sytuacja nie zmienia się od trzech dni, więc chciałam zapytać czy da się z tym coś zrobić…

Możliwe,że coś się niepostrzeżenie zainstalowało.Np. jakiś toolbar.