Duża temperatura procesora

Witam mam problem ponieważ procesor w spoczynku ma 53 stopnie :open_mouth: przed nałożeniem i po nałozeniu pasty chłodzenie jest założone dobrze podczas stresu temp przekracza 65 stopni a procek amx może osiagać 61 co mnie martwi :confused: wcześniej procesor był podkręcony teraz cofnołem na domyślne taktowanie i dalej nic :confused: Gdy dotykam radiator nie patrzy jest w miare chłodny a jest poprawnie założony nie chwieje się ani nic paste też nałożyłem rozprowadziłem ją za pomocą karty kredytowej

Jak radiator jest chłodny to znaczy że jest złe założony lub nałożyłeś za dużo pasty i przez to nie oddaje ciepła na radiator :lol:

Poza tym co to za AMD? Możliwe że masz mocny tzn. 125 lub 140W procek na słabej płycie

to jest intel core 2 duo e6300 nie źle założony wentylator jest wyjluczony ponieważ przy zakupie procesora była temperatura ok.39 od przedwczoraj zauważyłem dużą temperature więc postanowiłem wymienić paste termo i go wyczyścić ejdnak nie pomogło może siadł czunik ?

Co?!

krejzol123 , nie, raczej nie siadł czujnik.

W jakim stanie jest chłodzenie? Łożysko nie jest zużyte?

Chłodzenie jest w dobrym stanie nic nie trzeszczy ani nic radiator nie jest powyginany. Za to mam szajską obudowe i myśle że ona może też buć tu winna chciałem kupić Silentium PC Brutus 410 Pure Black zamontuje do niej moją płyte główną msi g41m p26?

Tak.

Już wszystko ok mieliście racje źle nałożyłem paste ponieważ po zdjęciu radiatora nie był wogóle brudny z pasty zrobiłem to teraz inną techniką dałem ziarnko grochu i docisnołem radiatorem temperatury 40 stopni w spoczynku i wszystko wróciło do normy :slight_smile: