Duża temperatura w laptopie

Mam mały problem. Mam lapka Acer 5315 zawsze podczas normalnej pracy było 60-65 stopni dziś mam 79-83 stopnie - U mnie w laptopie jest tak że od 70 stopni ten wiatrak zaczyna już chodzi głośniej więc troszke mnie to martwi. Laptop jest włączony praktycznie od rana do wieczora późnego (tak od 7-24) nie dawno był czyszczony dlatego wątpie aby był zakurzony (miesiąc temu był czyszczony) ale dziś bawiłem się programem do regeneracjii baterii w laptope - “Battery Doubler” Czy to mogło spowodować że mam wyższą temperaturę?? Czy laptop się nie przegrzeje jak będzie cały dzień z tą temperaturą??

Jeżeli bez obciązenia to za dużo.

Zmniejsz taktowanie procesosa przez obniżenie w Performance on demant ODCM do 50% i ustaw taki profil w programie RMClock

Pozdrawiam.

Nie znam programu do regeneracji baterii ale może on zwiekszać obciążenie, a swoja droga to baterie można tylko zregenerować przez zakup w sklepie nowej. Nie wierz w takie cuda. To działa tylko na krótki czas.

jak mi juz trzyma 10 minut bateria to co mi pozostało…tylko spróbować :stuck_out_tongue: