Duże obciążenie sieci - logi


(Mortis2533) #1

Witam!

Od dłuższego czasu męczę się z moim internetem - jest niesamowicie wolny. Dioda przesyłu danych cały czas miga. Dopiero po odłączeniu i podłączeniu adaptera Wi-Fi wraca do jako-takiej formy.

Skanowałem prawie wszystkim - tylko Malwarebytes wykrył trojana, ale nic poza tym.

OTL:

http://wklejto.pl/115610

http://wklejto.pl/115611


(Acorus) #2

Sprawdź po odinstalowaniu BullGuarda.


(Street2) #3

Może twój antywirus BullGuard przymula? Nigdy nie miałem z nim do czynienia ale z doświadczenia wiem że niektóre av potrafią dać w kość szczególnie nieco starczym komputerom. Spróbuj go wyłączyć z autostartu lub jeśli masz możliwość usuń go i sprawdź jak windows będzie się zachowywał bez niego.

Nieco lepszym skanerem jest HitmanPro możesz nim też puścić skan komputera.

Wyłącz zbędne programy z autostartu. Możesz użyć CCleanera (narzędzia/autostart) lub bardziej zaawansowanego programu autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html .

Kiedyś miałem problem z pingiem w cs’ie i okazało się, że przeoczyłem fakt iż dawno nie aktualizowałem windowsa, przez przypadek włączyułem aktualizacje automatyczne które skutecznie podwyższyły mi ping w cs;p Może coś w tym u Ciebie jest? :slight_smile:

Możesz spróbować tez zoptymalizować swoje połączenie np programem http://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-B … 25698.html .

Tak na szybkiego to na tyle


(Mortis2533) #4

Wielkie dzięki!

Mieliście rację to Bullguard.

Pozdrawiam, szczęśliwy użytkownik Internetu :slight_smile: