Duże pingi

(Rss81) #1

Cześć.

Mój błąd polega na tym, że kiedy ściągam coś z internetu to czasami słabo się ściąga (max 50kb/s czasami nawet 20kb/s a o torrentach nie wspomne) choć prękośc powinna wynosić 65kb/s. Mam też duże pingi teraz i tak mało we wtorek były 1200 ms. Dzwoniłem do tepsy 2, razy pierwszy raz wzieli sprawe ale nic innego nie zrobili a drugim razem facet powiedział że jest jakaś awaria na lini i że do 9-tego mają usunąć problem. I nadal zero poprawy powiedzieli tak pewnie żeby się odwalić.

Nie wiem gdzie leży problem, możę modem za stary.

Interent to 640kb/s

win 7 hp

modem sagem 800

http://www.speedtest.pl/test/54635676

I dlaczego jak pingi wonoszą -7 to internet chodzi wolno że na otwarcie sttrony musze czekać 20 sekund ?

rss81 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

(roobal) #3

To są kilo bity czy kilo bajty? Musisz poprawnie określić jednostki. Jeśli to są kilobajty, to przy twoim łączu, powinieneś wyciągnąć do 80KB/s (kilobajtów), a nie zawsze z każdego serwera będziesz pobierał pełną przepustowością, nie wspominając już, że dostawca dostarcza łącze do 640Kb/s, łącza z gwarantowaną przepustowością są kosztowne i raczej niedostępne dla zwykłych użytkowników. Tak więc transfery masz w normie.

Co do opóźnienia, uruchom wiersz poleceń i podaj wyniki poniższych poleceń :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

ping -n 20 dobreprobramy.pl

tracert -d dobreprogramy.pl

Pobierz program WinMTR :arrow: http://www.dobreprogramy.pl/WinMTR,Prog … 12587.html wykonaj test na dowolnym serwerze w internecie i podaj tu statystyki. Uwaga! Test trzeba zatrzymać samodzielnie, wciskając przycisk Stop, statystyki możesz zapisać do pliku tekstowego, używając przycisku Export TEXT.

Wjedź na strony speedtest.net oraz pingtest.net, wykonaj testy i wklej tu ich wynik, po wykonanym teście pojawią się kody do wklejenia na forum, wklej je tutaj.