Dużo błędów na kompie-log

Czysto :slight_smile:

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start -> uruchom -> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzebne przy autostarcie programy :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

W czym dokładnie problem?

Komp bardzo często sam się resetuje, nie mogę automatycznie zainstalować aktualizacji dodatku service pack 1 dla Network, avast co chwilę prosi o ponowne zresetowanie, po każdym resecie sprawdzane są dyski i wykazuje ,że są obcięte pliki,wpisy itp., jakieś skrzyżowania plików. Nie wiem już co dalej robić a mam dużo ważnych dokumentów i nie chcę ich stracić. Prosze o pomoc! :frowning:

Jeśli pliki systemowe są nadpisane lub ich brakuje, zrób tak:

  1. Przygotuj płytę XP

  2. Włóż płytę do napędu

  3. Start => uruchom => wpisz polecenie sfc /scannow

Dodatkowo możesz sprawdzić dysk C na bad sectory i jeśli będą - ich naprawę.

  1. Start => uruchom => wpisz cmd i kliknij OK

  2. W konsoli, która się otworzy wpisz polecenie chkdsk c: /f /r

Jeśli mimo powyższych wskazówek problem będzie nadal występował to zrób tak:

Start => uruchom => wpisz eventvwr i kliknij OK => pokaż szczegóły błędów oznaczonych na czerwono; najczęściej występujących; o typie System error lub Aplication Error.

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

No i nadal jest problem po uruchomieniu sfc /scannow system tylko częsciowo sprawdza pliki tak. ok.1/3 i następnie prosi o włożenie do stacji oryginalnego CD z systememe a przecież jest włożony do stacji napędów , ponawiam próby i niestety nic to nie daje i za chwilę następuje reset kompa.