Duży ping i straszne lagi

Witam jestem tu nowy i mam pewien problem. Mianowicie mam neostrade 2 mb z liveboxem a ping mam po 100-170 albo wyższy. Kiedyś miałem taką samą neostrade ale 512 kb i ping mialem po 50-70. Jest to uciążliwe np. gdy gram w Cs-a to te lagi strasznie przeszkadzają albo nieraz po prostu wyrzuca mnie z serwera bo ograniczenie pingu do 100 np.

Wrzucam tu link do skanu programem Hijackthis. Nie wiem być może jest jakiś syf na kompie który obciąża moje łączę a i dodam jeszcze że komputer często się wiesza i nic nie moge zrobić gdy klikam myszka nic się nie dzieje z góry dziekuje :slight_smile: .Wesołego Nowego Roku! !!

Link do skanu

http://www.wklejto.pl/112838

Radziłbym najpierw skontaktować się z TP.SA, bo być problem leży po ich stronie. Ja mam neo 6 Mb/s i jeśli chodzi o Pingi to do godziny ok 14.00-15.00 są jeszcze w granicach 50-70, to od 15.00 niekiedy zaczynają się cuda rzędu 120, 170, 220, 320 itp. Prędkość też drastycznie spada. Choć uprzedzam łatwo nie będzie z TP.SA jeśli chodzi o pomoc techniczną bynajmniej u mnie, jestem już po 3 telefonach i po dwóch pozytywnie rozpatrzonych reklamacjach( ulga za opłaty za neta ), a problem występuję nadal, tłumaczą się cały czas modernizacją centrali.