Duży ping, powolne ładowanie filmików

Więc tak. Mam problem z netem bo od jakiegoś czasu mi się powoli ładują filmiki i mam minimum 130 pingu i tylko czasami zejdzie na parę sekund do 60 pingu. Mam w kompie kartę sieciową połączoną z routerem w pokoju obok. na kompie z routerem też są lagi. Internet od Orange 1 Mb/s. Niby jest napisane że siła sygnału najlepsza jaka może być na tym necie, ale lagi i tak są, pomoże ktoś?

Masz odpowiedź. Mobilny Internet zawsze ma duże opóźnienia, ciesz się że masz takie jakie masz bo mogą być gorsze. A 1 Mb/s to też nie jest taka super prędkość do zastosowań multimedialnych.

Nic dziwnego, też raz na jakiś czas mam problemy z połączeniem. Router dodatkowo obniża jakość sygnału, polecam albo połączyć go kablem, albo kupić modem usb - będzie o jednego muła mniej. :wink:

Ale to nie jest mobilny, karta sieciowa i ona się łączy z routerem od którego mam jakieś 3 metry odstępu, zasięg karty do routera max 30 m. Tutaj dodatkowy screen jak by co. A tak wogóle to mam tak na kartę sieciową do routera już ponad rok i wcześniej były pingi 20-60. http://imageshack.us/f/21/beztytuudmw.png/. EDIT, teraz ping się uspokoił, ale jutro gdzieś w godzinach 17-20 znów będą lagi :frowning: