Duży ping w grach Online

(Daniel Galas) #1

Witam mam problem odnosnie mojego lacza (net24 640kb/s) .Otoz jakies kilka dni temu tak nagle wlanczam moja gierke call of duty 2 zeby sobie zagrac na servie no i wchodzi mi ja patrze na ping i widze 130-300 :frowning: i po chwili serwer mnie wywala :frowning: .Chciałem jeszcze powidziec ze te kilka dni temu jeszcze normalnie sobie gralem a ping byl 80-max110 . I nie wiem co sie stalo !!

(PaPuX) #2

Przecież wolne pingi nie zawsze są winą twojego łącza tylko przepustowością serwerów. Nic na to nie poradzisz, raz jest lepiej a raz gorzej.

(Hraniu) #3

eh, tak jak zostało napisane wyżej, masz tu pewien artykuł, może coś z niego wyniesiesz,jest o "poprawieniu ping-ów w grach".

Osobiście tego nie testowałem, więc nie obiecuje poprawy :wink:

(Hansa10) #4

Chciałbym mieć taki ping :roll: bo u mnie cod2 i cod1 ciągle wywala. Mam pingi od 800 do 999 :x zazwyczaj. No totalna masakra kiedy jestem częściej fragowany, niż naciskam FIRE :frowning: .Szukałem i znalazłem odpowiedź. Niestety niezadowalającą. W GOOGLE wyszykałem stronkę do sprawdzania pingu, sprawdziłem jakie jest moje IP (tylko nie to które wpisuje się w ustawieniach) w necie i proszę... :o 0% strat :lol:. Znakiem tego winna jest komunikacja między jakimiś serwerami, a nie wina dostawcy neta czy kompa. Więc o netowych rozgrywkach mogę pomarzyć :cry:

(PaPuX) #5

Nie zawsze musisz mieć tak duże pingi.

Skoro do stron jest ok to musisz szukać polskich serwerów do gier, tu napawde liczy się odleglość którą musi pokonać pakiet.A im dalej tym więcej serwerów pokonuje a im więcej serwerów pokona jest duże prowdopodobieńśtwo że któryś jest obciążony i zbija ci pingi do 999.

(Wwerewolf2) #6

Możesz masz zablokowane dane porty idz to Prividera i powiedz żeby Ci je odblokował.