Duży ping w grach

(Dzwoneczek540) #1

Cześć, mam problem, otóż od zmiany liveboxa mój ping waha się miedzy 90-270 gdzie wcześniej między 60-100. Łącze się przez liveboxa, sygnał dzieli się na dwa komputery. Resetowanie liveboxa nie pomaga, wszystkie zbędne stronki(yt, fb, itp.) są zamknięte podczas grania. Dodam, że posiadam laptop(windows 8 ), nie komputer. Laptop nie jest zaśmiecony, ani zawirusowany. Dostawcą internetu jest Orange, 10MB. :slight_smile:

Livebox 2.0 ZTE

post-278967-0-76644400-1432385262_thumb.

(system) #2

Czy prędkość też spada?

Podaj pomiar z speedtest.net

(rgabrysiak) #3

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

(Dzwoneczek540) #4

http://www.speedtest.net/my-result/4380551801

(system) #5

Pierwszy pomiar wskazał o około 20 ms mniejszy ping. Znowu zrób pomiar na speedtest.net na obu stanowiskach.

(MrKsardes) #6

Ty z pingiem nic nie zrobisz mogę ci zaoferować skan 2 komputerów programem: Malwarebytes Anti-Malware i AVG (pełny skan) i tyle jak dalej bedzie to wina albo live boxa że ci zmienili. Albo linii telefonicznej. Napisz do nich, zadzwoń oni ci pomogą.

(Dzwoneczek540) #7

Nie sądzę, że to wina komputera, lecz mojego laptopa, gdyż nawet jeżeli komputer jest wyłączony to ping jest cały czas taki sam.