Duży ping w grach

Cześć, mam problem, otóż od zmiany liveboxa mój ping waha się miedzy 90-270 gdzie wcześniej między 60-100. Łącze się przez liveboxa, sygnał dzieli się na dwa komputery. Resetowanie liveboxa nie pomaga, wszystkie zbędne stronki(yt, fb, itp.) są zamknięte podczas grania. Dodam, że posiadam laptop(windows 8 ), nie komputer. Laptop nie jest zaśmiecony, ani zawirusowany. Dostawcą internetu jest Orange, 10MB. :slight_smile:

 

 

Livebox 2.0 ZTE

 

 

 

post-278967-0-76644400-1432385262_thumb.

Czy prędkość też spada?

Podaj pomiar z speedtest.net

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj oraz opcji Użyj pełnego edytora , a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie wątek trafi do Kosza.

http://www.speedtest.net/my-result/4380551801

Pierwszy pomiar wskazał o około 20 ms mniejszy ping. Znowu zrób pomiar na speedtest.net na obu stanowiskach.

Ty z pingiem nic nie zrobisz mogę ci zaoferować skan 2 komputerów programem: Malwarebytes Anti-Malware i AVG (pełny skan) i tyle jak dalej bedzie to wina albo live boxa że ci zmienili. Albo linii telefonicznej. Napisz do nich, zadzwoń oni ci pomogą.

 

Nie sądzę, że to wina komputera, lecz mojego laptopa, gdyż nawet jeżeli komputer jest wyłączony to ping jest cały czas taki sam.